Samoopalovacie mlieko

samotqa

hmmm samoopalovacie mlieko som este nepouzila. ale asi to skusim lebo som biela ako cementaren a nikdy sa pekne neopalim. ked tak len spalim do cervena a to je vsetko. hmmm otazka: pred nanesenim kremu je potrebny asi dokonaly peeling nie? aaaa este jedna: ten odtien po naneseni toho kremiku z DM nebude nejaky brutalny? myslim z bielej na kakaovu. :D asi blba otazka. ale co uz :)))

miska

ano, to je prawwda, ze tie drahsie samoopalowacie su dost nanic, hlawne loreal..bola som po nom flakato oranzowa..tiez pouziwam ten z dm-ka a ten je asi najsamlepsi :)

zuzana

mne sa osvedcilo samoopalovacie znacky DM, ktore dostat v DM-drogerie, nie som ponom orazzova a ma aj primeranu cenu, velke balenie 150 Sk... Drahsie a tzv. znacky sa mi neovadcili... napr. po Loreal som bola velmi oranzova a nevyzeralo prirodzene... ale u kazdeho to je individualne...

gabi

ktore samoopalovacie mlieka su najlepsie?lebo niektore po natreti vyzeraju strasne umelo,tak do mrkvova zafarbia pokozku...

kacicka

nemaj obavy,ja uz roky pouzivam samoopalovacie pripravky a v pohode.tie ako jedine neskodia pleti ako slnko,solarko.

opica dzudy

samoopalovacie mlieko ti neubizi, je to len krem, ktory ked je na tvojom tele tak zmeni farbu. urcite to je pre teba lepsie ako solarko alebo slnecna ziara - ak si ten typ ako ja. mam 24r a po tele zilky, na stehnach, na vonkajsej strane pazi a taktiez uz aj na tvari. a vies cim som si to zhorsila? solarkom. tak radsej ostan pri tvojich samoopalovacich kremoch ako by si si mala dodrbat tvoju pokozku prudkym ziarenim......tak zatial papa