Tazke dychanie

Príspevok v téme: Tazke dychanie
ninik

Poradte mi prosim Vas strasne zle sa mi dycha akokeby plytko, vecer ked zaspavam a nastane zlom spanku sa strhnem na to ze prestavam dychat...byva mi zima a nasledne strsne horko, mam mravcenie a vnutorny tras, je mi na odpadnutie..tlak mam v poriadku..neviem co je so mnou, v nemocnici vravia ze nic..prosim o radu.dik

[zruseny12]

ninik,dakuje velmi pekne ja uz beriem doplnky...takze to nepotrebujem...ja ich beriem uz pomaly druhy rok...som z vychodu...a ty si odkial?

ninik

Ahojky mariaa:) prave som pisala RNGmu a poradil mi dake tie vitaminy dam ti link, mozno pomozu aj tebe, soom sa ho pytala ci sa nedaju poslat aj postou, snad ano, tak dufam by mi to pomohlo...pockaj pozriem ten link
www.zdravie.sk
dnes mi je zatial fajn, uz som brala dake stvore lieky:((( uvidime co na mna spravi to pocasie..inak on tiez pisal o vit.sk B.daky stress B ci ako, pozri si to.prajem pekny dnik

[zruseny12]

pekny den ti prajem ninik...no ja som si zobrala knihu a zacala citat o vapniku,vit.sk.B-B1,B6,B12...atd.a vsetko,co mi chybalo a pochopila som preco mam take problemi a este do toho stress a travenie dobabrane...takze ja nehladam dalej,ale urcite stratou tychto zivin cloveku sa vsetko v tele zhorsilo...lebo ja som sa citila ako troska-ako keby som zomierala...a odkedy beriem tieto doplnky travenie som si uz s casti napravila,tak je mi na 90%lepsie..ale stane sa aj teraz,ze mi pride zle,lebo uz asi to telo nedam do povodneho stavu,ale ja som rada,ze aspon tak sa mi to napravilo...

[zruseny12]

no ja to mam tiez tak a dnes sa mi zase zvieralo hrdlo po dlhom case...je to aj vtedy ked clovek je velmi citlivy a niekedy ked sa natiahnem tak dostanem krc tu na tie svaly na krku...zpredu...hrozne dobre cloveka nezadusi...no ja by som tiez mala ist k zenskej dat si urobit hormonalny profil...koli vapniku...no vidis choroba so nevybera...ci dieta ci dospely,starsi v strednom veku...co koho caka to ho neminie...a este ked lekar zanedba...no nechame toho..prajem aj tebe uz dobru noc...a hlavne pokojnu..pa

ninik

este daco, najhorsie je ked ma chyti to zvieranie krku ze sa mi neda aj dychat aj rozpravat, proste tieto 2 veci dohromady naraz robit...je to strasny pocit....tak len tolko...papi

ninik

jasne jasne ten vapnik a magnezium, to je presne co mi vravela aj doktorka a aj na tych odkazoch je to pisane, ak si si to pozerala.veru, mne povedala doktorka ze mam asi vegetativnu dystoniu ci ako a presne podla toho som si nasla na tej stranke medik ci ako sa vola a moze to byt a mam aj dake tie priznaky tetanie.ale si zober 22r, mlady clovek a takto, ved ani ty nemas 70rokov....mne je takto zle po porode, asi dake hormony...v piatok idem na gyndu, mam noveho lekara, tak to skusim prebrat aj s nim, uvidime, treba tomu prist na koren.pekny vecer prajem ahojky

[zruseny12]

nase telo je velmi zlozite a tajomne....a treba poriadne rozmyslat aby sme ho pochopili...mne sa napr.osvedcilo,ze nemusim pouzivat drahe nejake extra kremi teraz v 40-ciatke...staci ked mas doplnky...a staras sa o to.../ale zase nehovorim,ze netreba ziaden krem/ale na co za tisice/doplnky robia vela...ale to patri nainu temu...

[zruseny12]

a ked uz studujes tak si precitaj aj o vapniku a vit.B ake su to dolezite veci pre telo a potom si to daj do suvislosti sak aj magnezium aj o tom si precitaj...ja so toto vsetko precitala a pochopila som preco mam tetaniu...a mam aj potvrdeno,ze mi chyba aj vapnik aj vit.sk.B...nechce sa mi rozpisovat,lebo uz som to vela krat pisala...

[zruseny12]

ja to beriem ze to mam z tetanie ktoru mi 2x potvrdili a myslim si ze aj z chrbtice,lebo mam esov.skoliozu a mozno mi tlaci na dychacie cesty,ale ja ta nechcem strasit,ty to nemusis mat,ale to zvieranie hrdla je pri tetanii...