Posilnenie imunity

rebekah10

určite suhlasim enzymy su fakt zaklad na imunitu, ak ju treba posilnit, presne ako pises, stale je vela ludi ktori o tom nevedia...

Raddii

dobibina musím ti dať v tomto prípade za pravdu ;) Mne pri problémoch s imunitou pomohol liek Wobenzym, enzýmy pri budovaní, posilňovaní imunity sú veľmi podstatné.
Veľa ľudí enzýmy podceňuje, čomu ja dnes po istých skúsenostiách ozaj nerozumiem :)

dobibina

zdenka podla mna nie...podla mna toto zmysel nema...ked je imunita oslabena a treba ju liecit tak su pri tom potrebne lieky...len tie dokazu dat imunitu do formy...:)

KoloidSilverCo

Ponúkame koloidné striebro najvyššej kvatity, vyrobené z 99.999% čistého striebra. Ponúkame 10ppm a 20ppm za dobru cenu. Bližšie info na našej stránke -odkaz odstránený- , kde si môžte vybrat rôzne produkty pre zdravie, krásu a vitalitu.

Bionetla

Jancovka toto si napriklad ja uvedomujem, preto som aj pisala, ze ked enzymy, tak len v podobe lieku, nie doplnku, napriklad Wobenzym je fajn, s tym mam aj osobnu skusenost a najma je na taketo problemy urceny, najma ked je teda imunita na tom zle, tak on vie pomoct ;)

jancovka

Lenže keď je oslabená imunita, tak vitamín ju dokopy nedá, nemá takú silu aby ten organizmus dal dokopy. Aby fungoval na 100% ;)

Adka269

Na imunitu je dobrý vitamín C. Je vo viacerých druhoch ovocia ale dajú sa kupíť aj vitamíny, napríklad ja som raz užívala vitamín C v takejto forme onlinelekaren.sk . Stačí jednu tabletu hodiť do vody a vypiť.