Posilnenie imunity

nikola.stein

Toto čo si dal tomáš link je fajn ako prevencia, myslím, že na tú by sme mali myslieť všetci, lenže niekedy už prevencia nestačí a treba zakročiť a imunitu posilniť lebo je na úpadku.
Dostatok spánku je vec na ktorú by sme prirodzene mali dbať :) Ale keď sú problémy už tak liečbu treba zahájiť :)

jancovka

Domixie pre správne dávkovanie je dobré si pozrieť príbalový leták. Prípadne v aplikácii tohto lieku si vieš pozrieť ako užívať. Záleží ako na tom je telo. Či ide o posilnenie imunity alebo o jej liečbu :)

jancovka

Rebekah, keď ono je to tak, enzýmy majú silu, len je kopa ľudí čo o tom nemá páru. Ani ja som nevedela. Teda až kým som si to neskúsila vtedy som pochopila, že na posilňovanie imunity je to super :)

rebekah10

určite suhlasim enzymy su fakt zaklad na imunitu, ak ju treba posilnit, presne ako pises, stale je vela ludi ktori o tom nevedia...

Raddii

dobibina musím ti dať v tomto prípade za pravdu ;) Mne pri problémoch s imunitou pomohol liek Wobenzym, enzýmy pri budovaní, posilňovaní imunity sú veľmi podstatné.
Veľa ľudí enzýmy podceňuje, čomu ja dnes po istých skúsenostiách ozaj nerozumiem :)

dobibina

zdenka podla mna nie...podla mna toto zmysel nema...ked je imunita oslabena a treba ju liecit tak su pri tom potrebne lieky...len tie dokazu dat imunitu do formy...:)

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.