Posilnenie imunity

Raddii

emma neviem či zrovna doplnok, ja som v pohode vďaka Wobenzymu, len je pravdou, že ja som mala zdravotné problémy, keď som sa k nemu dostala a pomohol mi postaviť sa na nohy.
A užívam ho stále, ale teraz ako posilnenie imunity :)

Emma3

Možno by pomohol nejaky doplnok stravy v podobe Cčka alebo multivitaminu. Ževraj aj otužovanie je dobrým "liekom" na zlepšenie imunity, niekde som to čítala, že studené sprchu pomáhajú. Ale hlavne s rozumom

nikola.stein

Viki to ti verím, že si si prešla peklom, toto čo popisuješ, to nie je nič príjemné a čeliť tomu každú chvíľu to je na nervy. Tiež som si kadečím prešla a nebolo to jednoduché, ale už som z toho vonku a to je podstatné.

vikiragga

angina je vlastne opakovany zapal, mala som podobne problemy a hlaven kvoli oslabenej imuánite sa stale vracali zapaly anginy choroby , bolo to ciste peklo, uplne viem, ako sa citits... skus ale woebnzym,, mne pomohol velmi, na solabenu imunitu aj ak beries atb tak lepsie posobia

kolacikova

..nikola.stein tento liek aj mne pomohol aby som sa z toho dostala..lisrataeeva o tomto som teda este nepocula a najma ja nenakupujem taketo veci cez internet..predsa len je vacsia istota kupovat lieky a vitaminy v lekarni..

domixie

mersia aj taku dobu? nie je vhodne si urobit niekedy nejaku pauzu alebo nieco take?
som tak rozmyslala, ze ci netreba posilnovat imunitu len dvakrat do roka akoze pocas jari a jesene, ked je to take najhektickejsie

mersia

Dlhodobo by som povedala, ze je viacej ako pol roka :)
Mickainka liek o ktorom pisala nikola nizsie je vhodny aj ako prevencia, preto je dobre a nie je vobec ziadny problem ked sa uziva dlhsi cas, ba aj niekolko rokov.

nikola.stein

Kolacikova, keď to niekedy ani nemáme predstavu, že čo všetko na nás číha až kým to nedôjde.
Mne sa ale na imunitu najviac pozdáva Wobenzym. Beriem ho dlhodobo a všímam si, že problémy sa mi vyhýbajú, takže to je pre mňa také pozitívne, že nemusím sa mať na pozore zakaždým keď niekde zahliadnem, že sa blíži dáke chrípkové obdobie alebo niečo podobné, nejaký nešvár.