Postinor2

moon_driver

sawowka...."POSTINOR" je najucinnejsi ked sa uzije co najskor po nechranenom pohlavnom styku. Ucinok ma dokonca do 72 hodin po takomto styku...ale vtedy ta ucinnost klesa az na 70%.
.
takze zalezi od toho kedy si ho uzila od styku. Pri skorom podani ma tkmer 99% ucinnost. po 72 hodinach je to cca 70%

moon_driver

sawovka5....prípravok "POSTINOR" má v neziaducich ucinkoch poruchy menstruacneho cyklu.... takze je dost mozne ze ti to tvoje dni posunie o par dni

sawovka5

vela báb tu píše že mali krvácanie po niekolkých dnoch, ja som v pondelok užila postinor2 a mám dostať zajtra(vo štvrok)a vôbec mi nič nieje nič, žiadna nevolnosť len trošku bolešti v podbrušku, môžete mi pomoc?myslíte si že dostanem zajtra menzes alebo to bude meškať??prosííím poradte mi:)

sawovka5

ahojte včera som užila Postinor2 je možné že by z niakeho dôvodu nezaučinkoval?kondom sa nam pretrhol až na konci, mám strach, učinkuje vždy?

Nikola0407

Tu je zas len dôkaz toho, že sme každá iná. Niekomu je z postinoru zle, niekto nemusí cítiť žiadnu zmenu. To je ako pri HAK.

klara

ahojte užila som postinor ...moj praitel sa do mna nespravil ale chceli sme mať istotu....problem je že mne nič z neho nebolo ....je možnost že mi nezabral??

Adka

Moze mi niekto poradit, kolko stoji Postinor2 a kolko tabletiek je v baleni? Je iba na predpis? A chcela by som ist gynekologovi na antikoncepciu, mam 16 rokov, musim tam ist len v sprievode rodicov, alebo aj sama? A ked pojdem sama, maju moznost dozvediet sa, ze antikoncepciu uzivam (od doktora)?

Vlocka

ano je to normalne.Nemusis sa obavat! To je reakcia ze si ho uzila a normalnu menstruaciu dostanes v tedy kedy mas dostat. Ale nezlakni sa mne to meskala 6 dni. Ked ti to bude meskat viac jak tyzden radsej chod k lekarovi.