Postinor2

nikulla

postinor sa moze brat raz do mesiace....citala som to na web. stranke pisal to gynekolog a myslim ze on o tom ve vela...takze ziadne hluposti ze raz do roka a podobne..

Ewus

18eva18
ja som opcula takze ze raz za pol roka..tak ja nevim..a co keby si prsla radsej na ANti tabletky? ved za ten postinor si pekne vycapila peniaze

18eva18

ewus to vazne?? priatel sa pytal v lekarni a lekarnicka mu povedala ze je to ok, len ze si uz mame davat pozor.. hmm, a ani na tom prilozenom letaciku neni napisane ze len raz za pol roka.. resp. je tam, ze ak sa to uzije viac krat ako raz za jeden cyklus, tak je vacsia pravdepodobnost ze sa cyklus narusi... hm??

18eva18

Ahojte.. chcela by som sa nieco spytat.. pred 4 dnami som mala nechraneny poh. styk, hned na druhy den rano som zobrala postinor... pak o 12 hodin zase... no.. ale den na to nam praskla guma... chcela som sa spytat, ci si mam dat zas ten postinor /este neubehlo ani 24hod. od toho/ alebo nie... ze ci to nemoze mat dake zlee ucinky na mna alebo tak... diky moc

Ewus

postinor stal do 450SK su to 2malilinke tabletocky....
inak neska som si pre istotu robila baby test a vyslo ze tehotna nejsom...=)

livuska

chcela by som sa spytat ci je to normalne ze....este nemam M...ani nic take podobne ked som postinor brala v nedelu??moze to nieco znamenat??dakujem...