Postinor2

didora

funka,v lekarniach zvyknu davat postinor len na recept,ale minule som citala,ze od maja je aj nejaka ina ''zachranna'' tabletka,co ti vydaju aj bez receptu

funka4

Caute baby.Potrebujem pomoc.S priatelom sme sa vcera milovali a bojim sa ze budem tehotna.dostanem postinor v lekarni bez receptu,lebo som v Taliansku a nemam tu gyndu,Poradte mi prosim ako to mam riesit.dakujem

jewelska

LUDIA PORADTE MI DNES SOM MALA POHLAVNY STYK A MOJ CHLAPEC NEVIE CI SA DO MNA VYSTRIEKAL ALE VYSTRIEKAL SA NA POSTEL PORADTE MI PROSIM SOM DOST NERVOZNA CI NIESOM TEHOTNA A CI SI MAM KUPT TEN POSTINOR

alicicuska33

je tu niekto som prvy krat na tejto stranke aj mi niekto napise nejaku odpoved prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

alicicuska33

ahojte prosiiiiiiim pomozte mi v piatok to do mna dal a hned v sobotu rano som si dala postinor2 presli 3 dni a zacala som dnes krvacat tak nie moc silno co to znamena?Musim ist s tym ku gynekologovy????Prosiiiiiiiiiiiiiiiim poradte

mončiči

jooj, no áno áno, ja viem, ze je to pecka, aj riadny sok pre telo, a podobne, ale ked je to surne, ked uz je ta sanca, ze mi spermia vosla do pošvy, tak co teraz. vtedy si uz clovek nevybera. My sa tu chceme poinformovat a nie, aby tu kazdy jeden zacal hovorit, toto je velmi vazne, len pri nehodach, ta keby to nebola nehoda, tak to asi neberiem, ne? to da rozum. radsej tu odpisujte ti, ktori s tim mate nejake skusenosti a chcete sa s nami o ne podelit. vdaka

vrrr

baby postinor vzdy zaberie na 100 percent!!viete ake su to pecky do tela???viac ako dva krat za rok to nemozte jest pre pana, to niesu cukriky, ale zabitie dietata!!!

mamba

mam taky problem..zobrala som postinor cca pred tyzdnom a teraz som zacala krvacat ale presne teraz som mala dostat aj kramy tak teraz newiem ci je to z postinoru alebo su to kramy..mozem byt aj tak tehotna?