Postinor2

sawovka5

de:)tak to ti gratulujem:))))no vidíš:)som rada, tak pozrav tojp tvojho miláčika a dufam že sa vám to už nestane:)vela šťstia:)

de

joj všetko je ok ani nevies ako som si vydychla tak sme to isli s mojim milacikom oslavit hned sexom .... no proste super a dik

sawovka5

de-to su nervy, ale asi nebudeš mať pokoj pokial tam nepôjdeš, ja som sa objednala(na prvé vyšetrenie)tak tiež má trošku nervy ale z iného dôvodu, proste strech, dufam že to nebude niečo strašné, tak sa pak ozvi, môžeme pokecať:)ahoj

de

ahoj sawovka tak dnes som to nevydrzala a spravila som si ten test. vysiel negativny ale aj tak potrebujem este istotu tak som sa objednala na zajtra na vysetrenie ku gynekologičke tak dufam ze mi to potvrdia z krvných testov. no snad to bude ok. dam vediet.

sawovka5

de-tak to som rada tak zatial je to v pohode, nie?ja ked som potrebovala podporiť tak moc pomoci som tu nenašla, teda moon driver sa jediná/ý ozval, ale aspoň ničo, viac ti pomôcť nemôžem ale niekedy stačí aj to, no ja dufam že ti to dopadne dobre aj s tým druhým testom:)drž sa moja:)

de

test som si spravila a vysiel zatial negativny aspon trosku ma to ukludnilo ale este si spravim pre istotu jeden pocas tohto tyzdna. tak snad to dopadne dobre. Ty ani nevies ako som Ti vdacna, za tvoju moralnu podporu.

terezka78

Nefretiti, tú druhú tabletku treba užit najneskor do 16 hodín. Nechcem Ta plašit, ale nebude to účinkovat po 19 hodinách. Treba si na takéto veci dávat pozor. Prajem Ti vela štastia.

sawovka5

nefretiti-na pribalenom letáčiku je to do 12 hodín, a tuším je tam spomínané že už 16 hodín je vela tak je možne že ti to nebude učinkovať, neviem ti to povedať určite