Postinor2

ccc

bože ľudia, vy ten postinor jete ako lentilky !!! viete, čo je to za svinstvo?!! Berie sa to vo výnimočných prípadoch !!! To nie je ANTIKONCEPCIA!!!

sejsa

ahojte baby...chcela by som vediet taktiez ako 18eva18 ci si mam kupit dalsi postinor,kedze pred 3dnami som mala nexraneny styk,na dalsi den som si dala postinor.potom o12hod druhu tabletku a hned potom dalsi necgraneny styk s priatelom...pomooc

Soraja

miška ak nechces zostat tehotna, tak si kup postinor, stoji nieco cez 400 sk a dostanes ho v lekarni bez predpisu. No v niektorych lekarnach robisa s tym problemy. Ja som uzila postinor cca pred tyzdnom, s priatelom nepouzivame kondom, a ja neberiem ani ATC, ale babo by mi nevadilo. POstinor bolo jeho rozhodnutie. Ak si mladsia a tehotna nechces zostat, ucite si daj predpisat ATC alebo pouzivajte kondom! pri kazdom nechranenom styku mas velmi vysoke riziko otehotnenia. Drzim palec:-)

miška

Baby, caute. Mam Problem. Pred cca hodinou a pol som mala nechraneny styk a bojim sa, ze nieco ,,uslo,, ...mam 12 dni pred kramami a neviem ci mam plodne alebo neplodne dni. Moj priatel mi povedal, ze sa nic nestalo. ale aj tak som si nie velmi ista. Zda sa mi, ze slo zo mna nieco von ako ked beriete tabletky. Mam zmatok. PORADTE prosim!!!

ashley

pred tromi dnami som uzila postinor ale menzes som stale endostala tak co to znamena mozem ostat aj tak tehotna,????????,

kathia

no ja som tiez mala docinenie s tymi tabletkami.ale akosi mi meskaju uz tyzden,a to uz asi neni normalne.takze sa stresujem a cakam,stalo sa to tu niekomu??

jamajka

Ahojte...v sobotu sme mali s priatelom styk a pretrhla a nam guma. Postinor som uzila v pondelok (skor som sa k nemu nedoslala) a dnes skoro rano som zobrala druhu tabletku... ale tese pred edom som zacala krvacat a M by som mala dostat az o tyzden je to normalne???

new

kokso2, určite to zaberie, ak užila obe tabletky podľa navodu. Žiadne obavy, len nech sa to nestáva pravidelne. Postinor jej môže narobiť šarapatu s menštruačným cyklom.

kokso2

v cera som mal sex z partnerkou a rozsthol sa mi kondom ale neurobyl som sa pre istotu som jej dal dnes postinor pomoze jej ked som sa nahodou spravil? prosim pomozte mi