Vodna fajka

Príspevok v téme: Vodna fajka
krejzygrl

Caute ludia, co myslite je vodna fajka viac skodliva ako cigarety alebo naopak? Niekde pisu tak, inde naopak. Ja ju uz fajcim dost dlho ... nooo vlastne tak cca 2roky ale nie intenzivne, sice pravda je ze odkedy ju mam doma tak si bez nej neviem predstavit rozne oslavy. Fajcim ju cca 1-2x tyzdenne. Este ze nesom na tom zavisla :) Vlastne to sa vraj ani neda /mozno jen psychicky. Fajci ju sem niekto? Aky tabak mate najradsej?

vodne-fajky

Naposledy som si kupoval vodnu fajku znacky Ocean aj s celym prislusenstvom ako uhliky, platnicka, klieste, korunka atd na goldencloud.sk a som velmi spokojny, aj po polroku vyzera ako nova. Rozmyslam ale este nad nejakou cestovnou shishou, viete mi prosim nieco odporucit? Dakujem

ewvinka

co sa tyka skodlivosti, tak je to porovnatelne si klasickymi cigaretami, ci je to o nieco lepsie?... ked to tak pekne vonia, tak si to automaticky nespajam s niecim zlym alebo skodlivym...

Martina2456

Ahojte, tak z vlastnej skúsenosti viem, čo som čítala, že lepšie vapovanie je lepšie ako fajčenie cigariet. Ja som sa dala na vapovanie pred rokom, a páči sa mi, že vôbec nesmrdím, ani nič podobné. Náplne si kupujem z tejto stránky www.semena-marihuany.cz a musím povedať, že perfektná kvalita!

naty_gresova

To máš najlepšie, keď proste vyskúšaš, lebo každému môžu pasovať iné príchute. Niekto má rád výrazné ovocné, niekto také jemnejšie. To už je na tebe, čo preferuješ :)

simka456

hej hej viem ktore myslis, aj som si chcela minule nejaku taku objednat, no nevedela, som, ktora sa oplati hlavne chutovo

mirinho

samozrejme ise aj o mnozstvo, no aj o to, co v tej vodnej fajcite:) no teraz su v kurze mnohe elektronicke sishe, bez dechtu a niktoinu