Vodna fajka

Príspevok v téme: Vodna fajka
krejzygrl

Caute ludia, co myslite je vodna fajka viac skodliva ako cigarety alebo naopak? Niekde pisu tak, inde naopak. Ja ju uz fajcim dost dlho ... nooo vlastne tak cca 2roky ale nie intenzivne, sice pravda je ze odkedy ju mam doma tak si bez nej neviem predstavit rozne oslavy. Fajcim ju cca 1-2x tyzdenne. Este ze nesom na tom zavisla :) Vlastne to sa vraj ani neda /mozno jen psychicky. Fajci ju sem niekto? Aky tabak mate najradsej?

fipko

Ja si tiez myslim ze vodna fajka neskodi :) tabak do vodnej fajky je uplne nieco ine ako cigaretovy tabak :D a myslim si ze ked sa fajci raz za cas tak to je uplne v pohode :D

Vierkabetka

Ja som si kupila na www.vodna-fajka.sk a som spokojná :) syn ju raz aj na chate skúšal a išla ok, teraz je ten shop ale zavretý a prečo to netušim teda. Je sice trošku menšia ale zato je pekná v obyvačke pri telke :))))) :-)

filip_vf

caute chcel by som sa opýtať chcel by som vyskúšať vodnú fajku a mám slabú astmu a tu 13dajka13 hovorí že má tiež astmu a že pohode fajčí vodnú fajku a že to neni vobec škodné ale na iných forách píšu že vodná fajka je velmi škodná tak čo je pravda ? prosím odpoved díki

tabacek

ja som si kupila tabaky v tunise a jeden tam stal v prepocte 18- 30sk. Presne to iste, co maju u nas v roznych ethno a tabak shopoch. Aspon vidno ako to tu je nadhodnotene:) teraz mam doma 9 tabakov.

hwinulka

tak ono tam čosi škodlivé bduerpedsalen to je fajčenie...ale je mi to jedno,aspo to nesmrdí ako tie hnusné cigarety a mám po tomto fajn pôžitok :) vodná fajka je vodná fajka a navždy zostane tá naj ;)