Vodna fajka

Príspevok v téme: Vodna fajka
krejzygrl

Caute ludia, co myslite je vodna fajka viac skodliva ako cigarety alebo naopak? Niekde pisu tak, inde naopak. Ja ju uz fajcim dost dlho ... nooo vlastne tak cca 2roky ale nie intenzivne, sice pravda je ze odkedy ju mam doma tak si bez nej neviem predstavit rozne oslavy. Fajcim ju cca 1-2x tyzdenne. Este ze nesom na tom zavisla :) Vlastne to sa vraj ani neda /mozno jen psychicky. Fajci ju sem niekto? Aky tabak mate najradsej?

antonija

Hovorí sa, že je to škodlivejšie, ale niektorí ľudia vyfajčia viac balíčkov denne. Ak fajčíte vodnú fajku dvakrát týždenne, je to určite zdravšie.

45sara45

ani jedno ani druhe podla mna nie je zdrave, no daju sa vybrat aj tak zvane menej skodlive formy, to zas pravda je

Martina2456

Ahoj, ja fajčím elektronickú cigaretu a za mňa je to oveľa pohodlnejšie ako klasické fajčenie. Hlavne to, že nie je z toho smrad je veľké plus. :) A najviac obľubujem tieto CBD náplne: www.semena-marihuany.cz. Odporúčam mangovú! :)

vodne-fajky

Či je vodná fajka škodlivá záleží od toho aký tabak používate. Cigarety sú v základe škodlivé kvôli papierom, filtrom a všetkým prídavným látkam v tabaku, ktoré vám škodia. Ak využívate vo svojej vodnej fajke lacný turecký tabak s melasou pochybnej kvality, tak si definitívne škodíte podobne ako s cigaretami, ak nie viac. Ak využívate kvalitné nemecké či ruské tabaky, ktoré sú tej najvyššej kvality a nemajú v sebe umelé prídavné látky, vodná fajka bude oveľa menej škodlivejšia. Nikdy nebude zdravá, avšak aj pri pravidelnom fajčení kvalitné tabaky nebudú škodiť ako cigarety. Pre maximálnu chuť a pôžitok z fajčenia odporúčam využiť goldencloud.sk kvalitné shisha korunky. Nielenže skvelo vyzerajú ale poskytnú vám skvelú chuť a hustý dym a výdrž kľudne aj 2 hodiny. Najzaujímavejšou kategóriou je práve kategória dizajnových, ktoré vyzerajú unikátne a sú naozaj výnimočnými kúskami.

vodne-fajky

Či je vodná fajka škodlivá záleží od toho aký tabak používate. Cigarety sú v základe škodlivé kvôli papierom, filtrom a všetkým prídavným látkam v tabaku, ktoré vám škodia. Ak využívate vo svojej vodnej fajke lacný turecký tabak s melasou pochybnej kvality, tak si definitívne škodíte podobne ako s cigaretami, ak nie viac. Ak využívate kvalitné nemecké či ruské tabaky, ktoré sú tej najvyššej kvality a nemajú v sebe umelé prídavné látky, vodná fajka bude oveľa menej škodlivejšia. Nikdy nebude zdravá, avšak aj pri pravidelnom fajčení kvalitné tabaky nebudú škodiť ako cigarety. Pre maximálnu chuť a pôžitok z fajčenia odporúčam využiť kvalitné shisha korunky. Nielenže skvelo vyzerajú ale poskytnú vám skvelú chuť a hustý dym a výdrž kľudne aj 2 hodiny. Najzaujímavejšou kategóriou je práve kategória dizajnových, ktoré vyzerajú unikátne a sú naozaj výnimočnými kúskami.

llnzzda

možno sa nájdu niekde aj takí čo to odfláknu len aby bolo, ale nemyslím, že je ich veľa. veď teraz si to tí mladí celkom idú. čo vidím po meste tak len sedia v skupinkách a pred sebou tieto vodné fajky.

machiia

tak su rozne sisha bary, kde ju maju v ponuke, no povedala by som, ze su to take specializovane podniky. v klasickom bare ju malo kedy vidis