Vodna fajka

Príspevok v téme: Vodna fajka
krejzygrl

Caute ludia, co myslite je vodna fajka viac skodliva ako cigarety alebo naopak? Niekde pisu tak, inde naopak. Ja ju uz fajcim dost dlho ... nooo vlastne tak cca 2roky ale nie intenzivne, sice pravda je ze odkedy ju mam doma tak si bez nej neviem predstavit rozne oslavy. Fajcim ju cca 1-2x tyzdenne. Este ze nesom na tom zavisla :) Vlastne to sa vraj ani neda /mozno jen psychicky. Fajci ju sem niekto? Aky tabak mate najradsej?

vecernica

Fajcime, tak raz za mesiac. Chodime si kupovat tabak do Wiedne od arabov .Vyborny je len ten vecniou ho mame zo saud arabie. Aj fajku mame s Egypta. Tie ceny su porovnatlne s nasimi vraj.My mame radi jablkovy vanilkovy.
Skodlive to moze byt lebotie prisady maju v seb pri spalovani karcinogen.Ale je mi to uplne jedno ,lebo fajcim aj hnusne cigy ,take chcem prejst na nieco kde je menej dechtu.{ale kracinogeny asi su rovnake}..aj tak mi je to jedno. vED tolko chemie je v salate z bili ci lidla a konzervach...Zavislost urcite nemoze vzniknut,
Aj tak kde kupujete v Ba tabak?

13dajka13

aleee sak co stee :P sak to neni skodlivee ... sak to jakeby ste tahali cajik :P ved aj v cajovniach pisu ze to je dobre na priedusky a nwm co .. akoze vam poviem ze mam astmu :( a s kamoskami sme sa poskladali a kupili sme si jednu vodnu fajku ... odkedy to fajcim je mi lepsie :) zachvaty uz takmer ani nemavam .. tak keby to bolo nieco skodlive tak sa mi asi iba pohorsi nie ? :P nechapem ako si mozte mysliet ze je to skodlive ked tahate do seba napr. broskynku :))

krejzygrl

kokos som mala raz s niecim ale bol to humus -asi zla kombinacia , myslim ze s hroznom :D ale teraz mam zlty melon /teda uz sa minul/ ale ten je fenomenalny a tiez jablko to patri medzi naj tabaky vseobecne . a banan neni taky ostry?

smejko

Myslim si ze skodliva nie je...s cigaretami sa neda porovnat..ja tiez mam a oslavy su s nou jednoznacne lepsie:) Asi som este ani nemala tabak,ktory by mi nechutil ale strasne rada mam mix citron:mata,potom je dobry aj jahodovy,kokosovy aj bananovy....