pokaslala som to

sisisissi

Dakujem, ale este nie je nic iste, snad ho to prejde, lenze sa este nestalo, zeby nechcel byt so mnou a dnes mi to jasne povedal, ze teraz nechce a nechce sa mu rozpravat. Ale prisiel- dava mi take zmatene signaly, nerozumiem im

milanm3m

Gratulujem!
No vidis, to drzanie palcov malo svoj zmysel.. :-)
Laska zvitazila...
Dufam, ze aj ja sa dozijem podobneho momentu..
Tak prajem pekny vecer s happy end-om..

prof

to je SUPER ZNAMENIE: Nechaj ho tak!!! Neopovaz sa mu pisat, ci volat!!!!!!!! Len mu napis taku malu sms, ze: Velmi ta lubim. A nic ine, len kratku, nic otravne a zbytocne dlhe. drzim palce. :-))))))

sedmikraska

tak a teraz mu vyskusaj dat pokoj aspon do vecera, nie ze mu hned zacnes davat sms otazky co si mas o tom myslet a preco ti neodpovedal... ak ste spolu uz sedem rokov, tak typujem, ze uz nie si mala, tak sa tak ani nechovaj

sisisissi

prisiel dal mi uplne maly boztek, takmer nepatrny, objal ma. Lenze nic nehovoril, na nic neodpovedal, ibaze sa mu teraz nechce rozpravat a mozno pride vecer, ze chce ist teraz domov. a odisiel. co si mam mysliet? co mam robit? som zufala

rada

Sisi, preco mu stale vyvolavas? Ved si hovorila, ze vyckas a budes mat trpezlivost. Tymto to zbytocne kazis. Ked som v praci, tiez rusim svojho priatela, ked som v praci. Nie vzdy sa da pocas roboty s nim hovorit.

sisisissi

Ahojte, prave mi volal ze sa zastavi pri mne, troska sa bojim co mi chce povedat, no najmä verím a tesim sa ze zavolal.

sedmikraska

sisisi, naoza to neprehanaj, lebo ho donutis aby ti zavolal on sam a povedal nech ho prestanes otravovat, daj mu pre boha cas aspon jeden jediny den!