pokaslala som to

milanm3m

Ahoj. Tak Ti blahozelam a mal som pravdu. Som rad a tesim sa s Tebou. Ano, vsetko potrebuje svoj cas. Ale ja som spravil ovela vecsiu chybu, takze asi budeme potrebovat ovela dlhsi cas ako 1 den. Toto obdobie je pre mna velmi takze. Vsetko ma boli, nic mi nechuti. A zabudnut sa neda. Po takej dlhej dobe sa zabudnut nikdy ani dat nebude, ked sme sa mali velmi radi. Mozno potrebuje priatelka cas, aby pocitila, ze jej chybam. Mozno ma skusa a chce ma potrestat. Potom ok, zasluzim si trest a budem trpiet, len nech sa ku mne vrati. Boze, tuzim po tom, opet sediet pri nej na gauci, zazmurit oci a cez slzy si dat kraasnu dlhu pusu a sa objat. Boze...
Ja som zlyhal najme vo svojom spravani. Neprejavoval som uz tak lasku, ako na zaciatku. A hadal sa kvoli somarinam. Je lepsie si to uvedomit teraz, ako 2-3 roky po svadbe a sa rozist. Ak to malo byt ponaucenie, ci skuska, ze som sa fakt zmenil, potom OK, nehnevam sa a som dakujem. Len byt opet s tou, po ktorej place moje srdce a bez ktorej den je nocou..
Uz viem, ako sa ma spravat muz k zene, co nema robit. Uz len dostat tu sancu a dokazat to skutkami nie slovami.
Prepac mi milacik a neboj sa, laska mi otvorila oci a laska zvitazi.

sisisissi

Vecer mi napísal aj sms, v ktorej sa ospravedlnil, ze ma nechcel ranit a ze ma miluje. Zivot je opat krasny.
Milan, aj tebe to vyjde- uvidis, drzim vsetky prsteky

sisisissi

Prisiel, objal ma, dal mi boztek, asi hodinu sme sa rozpravali, nebolo to este take ako predtym , ale bolo nam krasne, a citila som, ze aj jemu je dobre. Na konci mi dal aj normalny velky bozk a povedal, nech sa dobre vyspim a ze mi napise a taktiez povedal ze ma lubi. Uz viem, ze to potrebuje cas a bude to v poriadku. Velmi ho milujem a dakujem ze mi odpustil.
a tebe Milan- Vela stastia, ozaj napis co si spravil, aspon ta vypocujem a pripadne poradim.

milanm3m

Aj ja som tyzden poriadne nejedol...
Toto zahoji iba laska a objatie toho druheho, ktory ak miloval, nezabudol a vratit sa mu napovie srdce...
Urcite sa vrati. Das mi zajtra vediet..

milanm3m

K tomu urcite nedojde, neboj.
Ja mam 27, priatelka 22. Pozname sa dlhsie, sme z rovnakej dediny, chodime spolu 6 rokov. Ja jej chcem dokazat, ze som sa zmenil, ona mi uz nechce verit, lebo sa boji, ze po case bude opet zle... Tiez neviem, co robit, ale milujem ju. Dufam v to, ze sa vrati a mi odpusti. Ja jej vycitat nemam co, spravil som vecsiu chybu, len nech sa vrati, nech povie znova to krasne: Milujem Ta navzdy!
;-(

sisisissi

Milan a ty mas kolko rokov? Ja sa idem uz zblaznit, ma vypnuty telefon, chcela som sa dohodnut kedy vecer, ale opat mma vypnuty tak ani neviem kedy pride a co bude... jedno viem isto, ak sa so mnou rozde ja nemam dovod zit- len dufam, ze ku tomu nedojde

milanm3m

Ani mne moja nevola. Dokonca mi povedala, ze ma uz nemiluje. Aj tak jej neverim a citim a viem, ze mi dokaze odpustit a ze ma miluje. To cakanie je velmi tazke a bolii.. A ked nepride, nedotiahnes ho za usi.. A ked pride, zistis, ako velmi Ta mal rad...

sisisissi

Čakať je také ťažké, netuším čo mám robiť, idem sa z tej nevedmosti zblázniť. je mi tak nanič, prečo mi nevolá keď ma miluje?

milanm3m

Dakujem. Aj ja svojej uz nepisem. Uz budem len cakat. Chcel som zabudnut, siel som s kamosmi vonku posediet sobotu, nemysliet, zabudnut,...
NEDA SA. Milujem ju. Mozem za to?.....