pokaslala som to

ninanina

pre sisisissi
ahoj a nemyslis ze je to od neho svinstvo ze za taku hlupost sa takto urazi a nedviha a vypne si telefon???
neskusa ta nahodou ?? podla mna to prehnal on ...vidim ze si na nom zavisla ale neprehanaj to tolko lebo ti toto bude robit stale aj za vacsie hovadiny ako bolo toto... Nina

sisisissi

Ahoj Milan, ako to pokracuje? Stale nic? My uz sme na tom v poriadku, alebo este lepsie nez predtym... Dufam, ze uz sa ti aspon ozvala a uz ta netrapi. Velmi ti drzim palce, aby sa to urovnalo.

rodrigez

sisisissi nehnevaj sa na mna, ale si ty v poradecku??? kvoli chujovine stresujes... co sa sa vazne vychrapala s jeho bratom, alebo co? Pre boha sak takuto hovadinu moze zobrat vazne len uplny magor a ty este kvoli tomu stresujes... neraste mu z teba tak trochu hlava???

leerka

ja si tiez myslim, ze si nic zle neurobila, ved to je len sranda, aj ja to sem tam poviem mojmu priatelovi a nikdy by sa nenahneval, a to ze sa s tebou nerozprava, je dost sila, kvoli takej blbosti....

milanm3m

Ona nie je doma, je v praci na zaskoleni 300km, cely tyzden. Ale smsiek uz bolo 50 za predosle dni, kvietinka bola aj s odkazom a nic.
Chce to dlhsi cas asi, ale ja ju milujem a mozno sa mylim, ale citim, ze aj ona mna.. Neostava uz nic, len cakat.. Dakujem Ti..a modlim sa...

sisisissi

Tvoj príbeh tak pripomína môj, aj my sme spolu denno denne už toľko rokov -7. Je nám nádherne, sme už akože manželia, nemáme síce papier , ale tak sa cítime a je nám krásne. Dnes už bol pri mne, už to bolo také na 99precent, to jedno percento zvládnem aby mi odpustil a bolo zasa všetko dobre.
Milan, choď sa ňou, prestaň sa trápiť, to ti nepomôže- možno nebude chcieť byť s tebou, ale aspoň jej daj kvetinku s milým odkazom že ju miluješ. Ak si ju nepodviedol, tak nie je dôvod, aby ťa opustila ak ťa ľúbi.
Prajem ti veľa šťastia, napíš poobede, alebo večer , čo máš nové, ja už musím ísť o chvíľu do školy. Budem ti držať palce. Vidím,že máte seriózny vzzťah, tak to určite vydrží

milanm3m

Neboj, nikdy som ju nepodviedol, ani ona nikdy za 6 rokov nepobozkala ineho. Ak by som ju podviedol, mozem na nu zabudnut, takeho cloveka ona nenavidi, aj ja. Toto je zaklad vztahu, teda aspon v nasom pripade. A ja nedokazem ani pomysliet, ze by som s inou .... stale by som porovnaval alebo myslel na svoju kvietinku...

milanm3m

A je dolezity fakt aj ten, ze sme sa za 6 rokov videli skoro kazdy den.. (krem skolenia, skusok a tak..), takze sme uz boli skoro ako manzelia len bez papiera. A po 6 rokoch dennodenneho spolocneho zivota je jasne, ze uz som jej liezol na nervy... Mozno prave preto to potrebuje urcitu prestavku, aby sme si uvedomili, ci a ako sa mame radi a ci si chybame. Chceli sme mat raz spolu deti, vsetko. Len to moje spravanie to brzdilo posledny cas, kvoli tomu aj priatelka asi rozmyslala a bala sa, ze sice ma miluje, ale co bude po svadbe, ked teraz sa takto sprava. Ja som si vsetko uvedomil, zmenil sa, nie na tyzden alebo rok, ale zmenil som komplet priority a uz ma nezaujimaju hmotne veci ale rodina a priorita pre mna je Ona. Velmi ju milujem a neverim, ze po 6 rokoch skoro dennnodenneho stretavania sa, na mna zabudne, alebo netuzi byt so mnou, ale uz s dobrym, ako volakedy na zaciatku. Velmi ju prosim o odpustenie a nech sa mi vrati. Dokazem jej svojim zivotom i spravanim, ze sa viem spravat inac, pekne, ze si ju viem vazit, venovat sa jej aj doverovat jej.
Dakujem Ti sisisissi za drzanie prstov. To moje Ti pomohlo, ja nestracam vieru, ze bude dobre. Cakat v suzeni musim, lebo ju milujem a MUSIM dokazat, ze som sa nezmenil preto, ze ma postrasila, ze ma necha a este pre nieco ine, ale ze mi na nej zalezi, milujem ju a ze som si uvedomil, ako ma ma rada a ako si zasluzi, aby som sa k nej spraval..

sisisissi

Je mi smutno, ked citam tvoj pribeh- urcite sa k tebe vrati, chod za nou s kytickou na odpustenie. Povedz , ze ju stale milujes aôe nic viac, potom cakj co urobi ona- snad sa rozhodne vratit.
Milan, ale ak si ju podviedol, tak uz asi nie je navratu- neviem co si zrobil, znie to tak tajomne.
Drzím ti palce, vecer som sa za teba pomodlila, tak dufam, ze moje motlidby budu vyslisane. Az tu citim tvoju bolest... dufam, že už sa k sebe vratite