pokaslala som to

milanm3m

Ked Ta miluje, tak on sa vrati. Len Ti chce dokazat, ze toto viac nerob. Ja som v podobnej situacii, len opacne. Ja som spravil chybu, ja som zmekol, po 6 rokoch... Uvedomil som si prioritu - priatelku a rodinu, ale priatelka mi po xy sanci uz dalsiu nechce dat, lebo sa boji, ze sa opet zmenim. Neprejavoval som uz tak lasku, ako prve dva roky - objatia, bozky na verejnosti, ruka za ruku, pohladenie, pekne a prijemne spravanie sa.. Zmenil som sa, to viem, ale uz je asi neskoro. Uz sa ku mne nechce vratit :-(
Modlim sa, aby sa vratila a mohol som jej dokazat, co k nej citim a ako sa ma muz spravat k zene..
Tiez vyvolavam a posielam smsky. Toto nie je dobra cesta. Sama sa musi rozhodnut, bez donutenia. Inak to nema zmysel. Milujem ju cez vsetko, co bolo. Velmi. A chyba mi.
Ospravedlnujem sa jej, ze som to tu napisal. Ona mi pomohla v mojich trapeniach..
Drzim Ti palce. Milan.

sisisissi

lenze od vtedy sa neozval, to sa este nestalo- stale chcel vediet ci som oki, ako sa mam a podobne. terza nic,idem sa zblaznit zo zufalstva, ktore ma chyta

sisisissi

Aj ja ti držím palce, moj priatel a ja sme vsak boli viac zalubení ako na zaciatku, milujeme sa a je nam nadherne- preto nechapem co sa to stalo....

rada

a je to tu. Preco potom places? Ved uz bol aj vcera za tebou. No zbytocne sa trapis. Ano maju problemy v praci, ktore riesi takto. Bud chapava. Ked to ma z roboty, tak ho len podporuj a neplac. Potom sisi co vlastne riesis? Ved uz spravil krok.

milanm3m

Ked Ta miluje, tak on sa vrati. Len Ti chce dokazat, ze toto viac nerob. Ja som v podobnej situacii, len opacne. Ja som spravil chybu, ja som zmekol, po 6 rokoch... Uvedomil som si prioritu - priatelku a rodinu, ale priatelka mi po xy sanci uz dalsiu nechce dat, lebo sa boji, ze sa opet zmenim. Neprejavoval som uz tak lasku, ako prve dva roky - objatia, bozky na verejnosti, ruka za ruku, pohladenie, pekne a prijemne spravanie sa.. Zmenil som sa, to viem, ale uz je asi neskoro. Uz sa ku mne nechce vratit :-(
Modlim sa, aby sa vratila a mohol som jej dokazat, co k nej citim a ako sa ma muz spravat k zene..
Tiez vyvolavam a posielam smsky. Toto nie je dobra cesta. Sama sa musi rozhodnut, bez donutenia. Inak to nema zmysel. Milujem ju cez vsetko, co bolo. Velmi. A chyba mi.
Ospravedlnujem sa jej, ze som to tu napisal. Ona mi pomohla v mojich trapeniach..
Drzim Ti palce. Milan.

sisisissi

pohadali, ale nikdy to nebolo take ze mi vypol telefon, nedvihal, bol odmerany- ale vcera sa zastavil na minutku popriaťmi dobru noc a povedat ze bude mat vela prace- od vtedy nic. Co to znamena?

envy1234

sisi, ked si spomenies, pocas 7mich rokov, co ste spolu, ste sa uz asi x-krat pohadali a kvoli vacsim somarinam...chlapi su jesitni, holt, s tym nenarobime nic.. neboj, ty vyckaj, on sa ozve sam :)

rada

Jaska, vsetci su taki. Aj moj ma svoju divnu naturu a niekedy je horsi ako baba. Potom sa upokoji a bude zasa dobre. Uz mam taktiku. Necham ho v tom. Neozyvam sa mu. Po pripade mu napise, pekne ranko, dnes som sa celkom fajn vyspala, den zacal dobre a poobede idem s kamoskami na kavu... On sa ozve a samozrejme kava sa mu nepaci, a potom to slo samo. Sisi naozaj musis byt sebavedoma a v niektorych pripadoch aj tvrda. Aj mne sa stalo, ze nema zmysel pre humor, vtedy aj ked sa on urazil, vytocil mna viacej a urazena som bola potom uz ja. Su dni, kedy "lezieme" im na nervy, chcu oddych a potom sa to da do poriadku.