pokaslala som to

rada

Sisi, preco mu stale vyvolavas? Ved si hovorila, ze vyckas a budes mat trpezlivost. Tymto to zbytocne kazis. Ked som v praci, tiez rusim svojho priatela, ked som v praci. Nie vzdy sa da pocas roboty s nim hovorit.

milanm3m

OK, dam Ti vediet.
Aj ked Ti to asi nepomoze, ale: Prajem Ti pekny den. Tiez budem mysliet aj na Vas. Ze nie sme sami ..v kasi..
Verme, ze PRAVA laska odpusti a zvitazi a da pocitit aj nasim polovickam, ze im chyba nase objatie..
Ahoj.

milanm3m

Dakukem sisisissi. Aj my sme boli velmi zalubeni. Mala ma velmi rada, citil som to, a viem to.Aj ja ju nadovsetko. Chcel som si ju vziat za manzelku. Ak toto malo byt ponaucenie, aby sme sa nerozisli po niekolkych rokoch manzelstva, tak ok a som vdacny. Niekto mi povie, ze sak si najdes inu a tak. Ja nechcem inu a nedokazem nemysliet na svoju priatelku ani sekundu. Poznas ten pocit. Proste milovanu osobu v srdci nevymenis za inu.. Ani mne sa neozvala od vcera. Ten pocit zufalstva poznam, je strasny. Ja si ho zasluzim, ale viem, ze som sa zmenil a tuzim po jej objati, po jej bozkoch, a uz viem, co mam robit, ako jej lasku opetovat a ako dennodenne vyznavat.
Sme na tom obaja podobne. Dufam, ze ten tvoj dostane rozum a sa vrati. Rovnako dufam, ze mojej priatelke sa srdce opet otvori a uvidi, ze kto ju tam caka a kto ju nekonecne a nadovsetko miluje.
Ahoj.

rada

Sisi, zivot nie je len "o zalubeni". Casy sa menia, vznikaju problemy v praci a v rodine, treba ratat aj s takymi problemami. Musis sa naucit ich znasat, a byt pripravena aj na take skusky. Nie riesit hned len samovrazdou, ako si to hned rano spomenula. Byvaju aj horsie dni, ktore sa obratia aj na lepsie.