pokaslala som to

sisisissi

Milan, aj tebe to vyjde- mne to este nevyslo naisto, ale je to lepsie, neciti sa este lepsie no aspon prisiel a to pre mna vela znamena . dam mu priestor nech sa nadychne a pride sam, to ze ho miluujem snad vie.

milanm3m

To teda bude OK.
Už teraz sa teš na to --ekšn--
Chcel Ti dat pocitit, ze toto nie, malo to svoj efekt, uz vies, co robit radsej nemusis. Bude dobre, neboj. Len si zapametaj, co nezopakovat. Sancu by Ti mal dat stale, ak Ta ma rad..
Som rád, že aspoň Tebe to vyšlo..

rada

tak a je to tu. Ty mas viacej casu vymyslat, zatial co tvoj priatel musi riesit nejaku krizu v praci. Preto ho nevies ani tak dobre pochopit. Ked budes pracovat, budes brat veci, tieto problemy uplne inak. Ty si naladova pocas skuskoveho obdobia, on je teraz, lebo ma nieco v praci. Takze podla mna, by si mu mala davat ako tak pozor, nebombardovala smskami a boli si vzacni. A nedumaj nad tym. Cim viacej o tom rozmyslas a spekulujes, tym horsie pre teba. Nebud sebecka a daj mu trosku priestor. Nemozete byt neustale spolu, ked este nebyvate. Treba mat cas aj pre seba.

milanm3m

prepac, pise mi 2x to iste..
OK, teraz mu uz nevolaj. Po 7 rokoch by mal vediet, ako ho velmi milujes.. On to vie a vrati sa.Ahoj.

milanm3m

Gratulujem!
No vidis, to drzanie palcov malo svoj zmysel.. :-)
Laska zvitazila...
Dufam, ze aj ja sa dozijem podobneho momentu..
Tak prajem pekny vecer s happy end-om..

sedmikraska

este ma napadlo ci mu niekedy nerobievas ty taketo podobne sceny ako on teraz tebe, ci ti imto len nechce ukazat ako sa vzdy citi on