pokaslala som to

milanm3m

Ahoj vitana,
je to diskusne forum, kde sa xy ludi zdvoveruje so svojimi aj osobnymi problemami. Preto asi podobne aj sisisissi zalozila tuto temu, aby vyjadrila, ze zlyhala a co ma robit, ze potrebuje radu a povzbudenie. Na tom nie je nic zle a ja som pisal podobne o svojom probleme a uznal som si chybu.
Ale mojim cielom nebolo to, o com pises. Ospravedlnujem sa Ti a ako dokaz uz nebudem do tohto fora radsej prispievat nic a budem riesit svoj problem skutkami, s tou, ktoru milujem. Diky za upozornenie, chcel som sa len poradit s ludmi, ktori maju podobne skusenosti, lebo som bol na dne. sisisissi zaujimalo, ako to dopadne, pytala sa, co nove. Tak jej tymto dakujem za radu, som rad, ze jej to uz dopadlo dobre a dam jej vediet, ked to bude OK aj u nas, slubijem. Prajem Ti vitana pekny den. A nehnevaj sa za moje vyjadrenie toho, co citim. Ani svojej uz neprezvanam a nepisem sms, nevnucujem sa jej. Ahoj.

vitana

Milan, ked to citam, mam pocit, ze si moj byvaly .... bol to citovy vydierac, presne ako ty, 5 rokov ma "miloval" a fackoval...ty sa mi zdas byt neuprimny a vypisujes tu take veci, ktore by si mal povedat jej a nie sa tu hrat na trpitela!!!

milanm3m

Ahoj ewitka.
Dakujem za povzbudive aj pravdive slova. Ano, je to pre mna velmi tazke obdobie, ale kedze som sa nespraval tak, ako na zaciatku, zasluzim si potrestanie a pocitit, ze ked nebudem prejavovat lasku, pridem o nu. Ak je to skuska, potom ok, prijimam ju a trpim zasluzene, ale dennodenne, kazducku minutu cakam, ze sa vrati, resp. ze mi zavola, ozve sa, da najavo nieco. Ja nechcem byt ani pasivny, ani prehnane dotieravy. Dufam, ze si ju opet ziskam a to jedine tak, ze to, co som jej slubil, dokazem skutkami. A ja to dokazem, lebo viem, ze som zmenil svoje priority a pocitil som, ako velmi mi chyba a ako prazdno je bez nej. Nebavi ma nic, nechuti mi jest, ani na velku noc sa uz netesim, ako inokedy. Bezne veci stratili zmysel. Nech sa mi vrati. Velmi ju milujem a neverim, ze ona mna po 6 rokoch uz nie. To sa neda zabudnut. Mozno, ked ma to byt priucka, tak ok. Necakam, ze sa mi vrhne do narucia, to si nezasluzim. Cakam ju, lebo bez nej to nie je ono.. A ked ma milovala a to co mi 6 rokov hovorila, bola pravda, tak aj v jej srdci je teraz prazdne miesto, ktore caka na svoju lasku tak ako moje. Opet sa objat, zazmurit oci a sa pobozkat. Z lasky. Milujem ju.

ewitka

Ahoj Milan, citala sm toto cele od zaciatku az po koniec. Je mi luto, ze si takto dopadol, viem ake to je, ked sa chlap zmeni, zazila som to aj ri byvalom, ten stale sluboval, ze sa zmeni a nezmenil, ale ten vztah stroskotal na vaznejsich veciach, nie na neprejavovani lasky a podobne. NO a tento tvoj pribeh by som mozno mala dat preciat tomu mjmu, aby sa inspiroval co sa moze stat:-) No ale vazne, viema ke to je, ked ti clovek, ktoreho milujes prestane hovorit lichotky, slova milujem ta pocuvas zriedkavo. Je to velmi velmi zle. Priatelka bude potrebovat cas, a asi viac casu, aby sa dostala z bolesti ktoru si jej svojim spravanim sposobil. Teraz ide o to len, aka je osobnost, ci si ju sklamal natolko, ze uz nebude schopna ti verit, alebo ta len chce potrestat. Ja byt na jej mieste, urcite by som sa ti nevrhla hned do narucia a chcela by som ti dat priucku. Viem, ze sa trapis a viem ako boli strata milovanej osoby. Ale fakt je najhorsie stale sa ozvyat a podobne, aj ked podla mna, clovek, ktory miluje asi nie je schopny sa neozyvat. Daj jej trochu casu, ale urcite nezostan uplne pasivny, potrebuje aby si ju dobijal a posnaz sa o nu. PO tolkych rokoch neverim, ze yb ta prestala milovat. Neviem vsetko o vasom vztahu a neviem ako si jej ublizil,a le asi velmi, ked ste sa rozisli. Ja dufam, ze sa to napravi a budete opät spolu. drzim ti palceky.

milanm3m

Ahoj sisisissi.
Dakujem. Neboj, ine ma nezaujimaju, chcem byt opet pri svojej. Len som pisal, ze vsade vidim priatelku. Ale to asi preto, ze sme boli spolu dennodenne 6 rokov a zrazu tu nie je. O inu nemam zaujem, to je jasne.
Bol som za nou v tej praci 300km minulu sobotu s kyticou ruzi. A nic. Vrati sa asi v nedelu. Neviem, co mam robit. Pchat sa jej niekam, resp. otravovat ju, ked nema zaujem, nechcem. Ani byt pasivny, ze si povie, aha, uz o mna nema zaujem, to tiez nechcem. Fakt nemam ani ponatia, co mam spravit, aby sa vratila, kedze ju velmi milujem a velmi mi chyba. Zatial sa neozvala, mozno jej to teraz takto vyhovuje, no mna tym zabija...
Viem, v com som spravil chybu - v spravani a chcem jej dokazat, ze to bude uz len pekne a prejavovat jej lasku...

sisisissi

Ahoj Milan,
Choď za ňou hneď ako to bue čo i len trrošku možné. Dokáž, že ju miluješ, že si sa zmenil, že ti na nej záleží. Ak nemôžeš vydržať vycetsuj za ňou- je to romantické a prejav hlbokej lásky. Daj vedieť ako, či sa niečo zmenilo, či nie. Držím palce a modlím sa za teba aj naďalej
PS: po iných babách nepozeraj, to ti nepomôže a nie je to pekné

milanm3m

Ahoj sisisissi.
Zatial nic nove. Iba sa vnutorne trapim. Neozvala sa. Ak ju dobre poznam, tak sa ani neozve prva. Mozno ma uz nemiluje.Po 6 rokoch je mozno OK, ze treba trosku pauzu, zistit, ci toho druheho milujem a ci mi chyba. Ja to viem, ze hej, a tiez si myslim, ze keby sme sa vratili k sebe, v co dufam, tak ze to bude ovela lepsie, ako bolo doteraz. Mozno ma tiez skusa. Ale neozvala sa. Vela kamosou sa po dlhsom case chodenia rozislo, no dali sa po pauze opet dokopy, lebo nevedeli jeden bez druheho zit, mozno si boli sudeni. Potom uz zili inak, vazili si jeden druheho, ze mozu byt spolu a mali viac volnosti ale aj dovery. A zistili, ze bez druheho to nie je ono. Dakujem za drznie prstov, dufam, ze to zaberie. V noci nemozem zaspat atd... Strane mi chyba jej objatie...
Teraz ked hladim na ine dievcata, chcem v nich najst priatelku. No nejde to. Kazda ma nejake nedokonalosti oproti tej mojej. A by som potom stale len porovnaval. To nechcem. Tuzim po tom, aby sa vratila a mohol jej dokazat, ako ju milujem a ze uz viem, ako sa k nej mam spravat a ako jej prejavovat stale lasku. Milujem ju. A po siestich rokoch viac, ako kedykolvek predtym.