Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenuliatko

ved uz mame rozotavany dom.ale nemozme sa teraz dostahovat niekam do ameriky len preto ze ona je slahnuta slusne povedane.mame tu firmu vsetko proste.nikam sa stahovat nemozme.a anebudem utekat pred nejakou starou rasplou ktora si mysli ze cely zivot a svet su len peniaze.nebudme k nej chodit a basta.

jajka001

dovoluje si k tebe lebo vie ze si slusna a nevratis jej to. bude to este horsie, drz sa a manzel nech stoji pri tebe. kontakt obmedz na minimum, najlepsie sa odstahovat co najdalej.

lenuliatko

tiez si myslim ze si namna dovoluje lebo som taka mlada.vies keby si ma marek musel zobrat preto lebo som otehotnela tak to chapm ze je nasrata namna ze som mareka nejako prinutila k svadbe a on chudacik ostal.ale brali sme sa dobrovolne ja som tehotna nebola a este ktomu sa nam ani nedarilo na zaciatku otehotniet.lenze sadlo jej nieco na nos.povedala mi aj ze mala inu nevestu vybratu prenho.taku nejaku tam z ich ulice ktora bola do mareka vraj zalubena.a doliezala za nim.na nasej svadbe urobila aj mensi cirkus lebo revala na ulici ako sprosta.bolo to hrozne.

cibazolka

Este by ma zaujimalo, ci by si k tebe tak trufla, keby si mala povedzme 30 rokov...Ale fakt som na tu zensku nastvana, ani ju nepoznam. Preco tie zeny tie dievcata tak nenavidia? O co im ozaj ide? Asi ich robi stastnymi, ked sa ich synacikovia rozidu so svojimi laskami kvoli nim a trapia sa...To su matky?

cibazolka

Moja, moja mamka si myslela, ze jej svokra ani nemoze umriet bez toho, aby sa jej ospravedlnila za vsetky zle veci, co jej porobila. A umrela v pokoji...Nic od nej neber, kasli na nu. Ja by som bola taka nabrusena, ze by som jej i tu kolisku vratila...A nema svokricka peniaze nahodou preto, ze jej chlap zarobil? Ako sa o to ona pricinila?Hlupana.
Fakt necakaj, ze ti s niecim pomoze. Mojej sestre svokra v zivote deti nevarovala...

lenuliatko

ja si uvedomujem ze som mlada a neviem ako reagovat,reagujem prehnane niekedy.neviem udrzat svoje pocity.zato marek sa stvaril tak vazne ze som ho nespoznavala.sla som tam lebo som myslela ze to bola len jej prehnana reakcia a povie ze je jej to luto.ale asi som naivna a sprosta viac ako ona.ale dobre aspon som videla jej rpavu tvar a teraz uz viem ze moja dcerka knim na prazdniny chodit nebude ak sa jej stara mama nespameta.uz tam ale nepojdem ani bohovi.moja svokricka ma penazi vyse hlavy a kedze ich ma aj jej syn boji sa ze ho onich pripravim.krava jedna.keby vedela ako sa snazim neprehanat nakupy ani nic take.ja som nevyrastala v bohatsve.ale v rodine kedy boli aj chvile ked peniazky neboli a rpeto si ich vazim.je to chudera

cibazolka

Ja taketo zeny poznam a tiez ich nechapem. Co sleduju? Robi im radost, ked su ich synovia nestastny? Keby si moje deti hocikoho doviedli a ja by som videla, ako hrozne maju svojich partnerov radi, podporovala by som ich.
lenuliatko, ja si ozaj myslim, zeby si k nim uz viac nemala ist...Ja ta chapem, mas 19, nevies, ako reagovat, ale prave preto by sa o teba ta stara raroha mala starat, pomahat ti, ved si dobre dievca. To jej robi radost, ked vam nici vztah? Ja tomu fakt nerozumiem. Ale prosim ta, nechod tam uz. Nepochopim, preco si tam dnes zase lozila, je to medzi nim a jeho mamou, teba sa to netyka, tak sa nenechaj zatahovat do takychto scen a vystupov. Problem je v tom, ze si velmi mlada, a teda nevies, ako na to reagovat.
A ver mi, ze ona by ziarlila a nenavidela kazdu. Nie je to vobec o tebe. Akoze chcela, zeby sa nikdy neozenil alebo co? To je dobre, ze si Marek nenecha skakat po hlave. Najhorsi su taki, co drzia s mamickou. Hej, tie bestie sa vedia dobre pretvarovat a za chrbtom bohvie co o cloveku rozpravaju. Hovorim ti, vy..r sa na nu, neloz im tam, ked vidis, ze ta tam nechcu (lebo su sprosti). Ani dcerku by som jej neukazala, hovadu.

lenuliatko

prave sme sa od nich vratili.marek rano vstal uplne hotovy bol smutny a hrozne ho mrzelo co sa stalo.nechape spravanie svojej mami.marek neskace ako ona poviem.nastastie.je samostatny.robi stale po svojom ako uzna za vhodne.ked im pripadala nasa svadba absurdna povedal ze si ma vezme aj keby to malo byt hned a ak stym nebudu suhlasit nic sa nezmeni vezeme sa aj bez ich suhlasu.on sa tak rozhodol povedal ze ma miluje nadovsetko berie ma s mojimi rpednostami aj chybami a chce somnou stravit kazdy den.svokra povolila.no ale vravim odkedy som na rizikovom je otrasna,.nie zeby mi pomahala ale robi napriek.moja mama aj ocko su odomna daleko nemoze mi pomahat kazdy den.svokra nebyva sice hned vedla nas ale ani mi nepomaha.vcera som sla k nim pretoze sme sli na stavbu.este predtym sme sa dohodli ze zajdeme k jeho rodicom.a kedze mi uz zacala byt zima povedal aby som sla za rodicmi.tak som si vzala auto a sla.no a vtedy sa to stalo to stym vytahovanim veci z povaly.
no a dnes sme tam boli zase.marek si to siel s mamickou vybavit.este mse ani poriadne nevosli do dveri a uz nanu spustil ze odkedy som tehotna nepomohla mi ani s obycajnym umyvanim riadu.nepomohla mi s taskami ktore som vliekla.nepomohla s snicimm.ze ho hrozne sklamala lebo netusil ze jeho matka nema rozum ked posiela zenu na rizikovom v 8 mesiaci na povalu.ze ma vyuziva vyuziva moju dobrotu a mozno aj trochu naivitu ze jej chcem len dobrea nechcela som byt drza a povedat ze nepomozem.a ze ak sa nespamata nechce ju vidiet kym neporodim.pravadaze sa rozrevala a zacala kricat ze takto si to nepredstavovala.ze mala prenho inu nevestu a ja som neschopna pretoze neviem decko udrzat.ze rizikove som si dala len vypisat aby som nemusela nic robit aby som mu nemusela varit.to som uz nezvladla ja a rozplakala som sa povedala som jej ze je uboha povysenecka chudera a utekala som domou.pocula som mareka uz len ako jej povedal ze unho skoncila a tresol dverami.teraz siel na balkon a fajci uz druhu cigaretu od nervozity.
chudak.je uplne hotovy.je to krava na entu.ja len enchapem jej pretvarku este nedavno mi darovala kolisku drevenu zavarali sme spolu a teraz toto.

cibazolka

Este som ti chcela napisat, ze aj ja mam podobnu skusenost s matkou byvaleho. Ked som k nim isla uplne prvykrat, starej som niesla peknu kyticu, bola som pekne oblecena, uctiva...Ked sme ostali same v obyvacke, skonstatovala, ze som chuda (!!!) a ze kde pracuje moj ocko? Uz vtedy mi mohlo trknut, ze je to nejaka strelena hlupana. Ale nie, poctivo som sa vlacila s tym jej milacikom dva roky. Spociatku bola aj mila, bola som jej synacika prva laaaaska, tak sa rozplyvala chvilku, ked to zvaznievalo, zacala mu o mne hovorit skarede veci poza mouj chrbat, furt donho rypala, ze som chuda (pritom som zdrava mlada baba). Ked sme kupovali chladnicku a dvaja predavaci ju niesli k autu, tak mu predo mnou povedala, aby ma nedrzal za ruku, ale isiel pomahat...No sprosta bola. Zaslo to az tak daleko, ze ked sme boli s byvalym odcestovani, isla za mojimi rodicmi (!!) a povedala im, ze mam anorexiu...Moji rodicia su ale chytri, tak jasne, ze si z toho nic nerobili, ale poburila ich ta jej ukrutna drzost. Ja som uz mala toho dost, zit kazdy den v takom strese z bosorky, on skakal, ako ona piskala, ze sme sa rozisli. V zlom. Odvtedy som o nom nepocula a uz to je 6 rokov. Teraz som velmi stastne vydata, mam milujuceho manzela a planujeme deticky. Ale vytrapila som sa vtedy hrozne a len by som si nakopala do zadku, ze som to trpela tak dlho. Bohuzial ty s tym vela nenarobis, ked zrejme oni ziju blizko pri vas, tak co ti mozem odporucit je vyhybat sa jej , aj ked je to tazke...

MiracleOfTrue

lenulaitko ta tvoja svokra je riadna pi** ako nechapem takych ludi ved je to aj jej vnucatko.:(
vykasli sa na nu nesretavaj sa s nou a hotovo a ked aj tvoj manzel uz ma nu nervy tak uz duplom nemusis hlavne sa setri a oddychuj:)