Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

musiatko

Ajoooj babulky moje.Uz mi bolo smutno za vami.Kym som si vsetko stihla precitat tak ma aj kukadla zacali boliet...hmmm dobre temy ste tu mali:svokry a fotky v tehotenstve...ja som chcela dat manzelovi take jemne eroticke fotky ako svadobny dar a on na mna kuka ze sa nebudem vyzliekat pred nikym okrem neho:DD Ziarlivec akysi:DDD
No a svokry? Tema na ktoru sa da rozpravat donekonecna:Len co som sa vratila z nemocnice tak v piatok som uz stala pri hrncoch a varila a odvtedy je to kazdy den a poviem to skaredo..serie ma tooooo!Cloveku je blbo na odpadnutie,boli ho brusko a musi tam stat jak taky onyyyy!Na porazenie.Nikto ta nepochvali nepodakuje,hlavne ze je navarene.Dnes som spala u nasich,konecne som sa odreagovala,lebo uz som zacinala plakat kazdy den a citim sa psychicky biedne.Strasne rada by som byvala sama s manzelom ale zatial je to iba vidina dalekej buducnosti a mna to stve.Ako si povedala lenuliatko ...aj do mna sa za toto obuvala jedna osoba ze byvame u svokrovcov.Hmm clovek si vybera v ramci moznosti.Ja nemam az taku zlu svokru len neviem ci to vobec niekomu dochadza v ich rodine ze som uz raz krvacala a mohla potratit?!Vzdy mi povie tak co ideme varit?Co jej mam povedat ze nevladzem?Neviem co by mi na to povedala..ked poviem manzelovi ze si idem lahnut ze ma strasne boli brusko iba sa na mna pozrie a ja vycitim ze si mysli:cooo uz zase?NIekedy si pripadam ako hypochonder a tak aj ked mi je zle poviem ze sa mam uzasne a vsetko je v poriadku.Raz som mu povedala ze sa citim unavena a slaba a on na to,ze to mam z toho lezania.Asi si budem s nim musiet vazne pohovorit..bud babo a ja alebo praca..co poviete?Jedine ma chape cela moja rodina,,teda rodina z mojej strany.Ked pridem hned ma nasmeruju na gauc a nemozem sa odtial pohnut:)))Som strasne rada ze ich mam a niekedy uvazujem ze by bolo dobre(hlavbe pre moje zdravie a zdravie toho maleho cuda:D)kedy som sla PNkovat k nasim len neviem ci sa da zmenit adresa na PN..bo u svokrovcov je to na nevydrzanieeee!Raz ma nasiel manzel hystericky revat,tak sa hned nalakal ze co mi je,ci je nieco s babom a ja som sa zmohla iba na to ze chcem ist odtial prec.Tak mi slubil ze pojdeme ale kedy to sa nevie..mozno som taka rozcitlivena z tehotenstva ako lenuliatko:DD My sme riadne citlivky co?

Ozik desmodik nas neriad sa iba podla plodnych dni ,ja som sa riadila aj podla vytoku a myslim ze je to celkom dobra vec...niekto to neuznava ale mohla by si to skusis podla Billingsonovej ovulacnej metody..skus:))))

lenuliatko

images.google.sk]
tento je celkom pekny.na tejto stranke je viacej kocikov.ja uz neviem ktory.proste su tam aj take ktore sa daju konbinovat vselijako.ze sa daju vyuzit aj neskor ked bude mala vacsia

lenuliatko

no ved aj ja ked vidim malinke babatka v take autosedacke tak su tam take ako keby nakrcene.och.ale tak zide sa no.trosku podrastie a bude dobre...my sme kociar vyberali uz asi milionkrat.a vzdy ked sme boli rozhodnuti kupit ho tak sme si to rozmysleli ze najdeme krajsi a lepsi.hladam na nete zatial.ked najdem nejaky dobry poslem link a povies mi svoj nazor.lebo vies ja sa vtom tak este nevyznam.a ty uz predsa vies no :)

dd

:) pekne :).my sme na autosedacku mysleli, aj sme ju kupili este pred narodenim dcerky(tusim vtedy este nebola ani povinna..)z porodnice sa v nej viezla, ale vyzeralo to vselijako, take malinke babatko ukrcene v tej sedacke..tak sme ju prve tyzdne, kym bola este velmi malicka a balili sme ju do perinky, vozili vo vanicke od kocika..hehe..dufam, ze to Tvojho manzela neprejde :D.

lenuliatko

mala bude potrebovat pohyb.tak uvidime ako to dopadne.dost sme sa nabehali.chceli sme jej kupit nieco pekne.nakoniec sme jje kupili len taku klasiku nejake vecicky ponozticky topanocky a autosedacku pre male babatka.lebo tu nemala.a myslim ze nato aj zabudla.potesila sa :)marek sa nevedela malej donosit :D

dd

:D hehe, tak to si jej povedala dobre, viem si predstavit, keby ju islo roztrhnut od hnevu :D.super, ze ste prezili krasny den :), my sme ho tiez mali vcelku pohodovy :).inak ja som premyslala nad plavanim s malou, ale ked sme este byvali u rodicov, tak to by som musela dochadzat..a medzitym to tusim zrusili..cosi sa pisalo, ze to maju obnovit, ale ci to obnovili, netusim..teraz ked sme tu uz v meste, tak sa k tomu neviem dopatrat :(.co uz..a tak rada by som si s dcerkou zaplavala a zacvicila..nuz co..budem hladat, mozno najdem :)

lenuliatko

no konecne sme dnes zazili pekny den.presli sme vsetky mozne obchody.viktorke sme kupili vela veci.a vybrala som pre nu a pre kamosku kurz plavania.aby mohli chodit plavat a tak.uz som jej to zaplatila.nevedela ze nieco take dostane ani ona sama nadtym nerozmyslala.takze bola stastna ako blcha :D
marek je z malej uplne nadseny.uz basni aj s kamoskynim manzelom ako sa budu nase dcerky spolu hravat a spolu budu chodit do skoly a neviem este co vsetko :D
volala mi aj moja svokricka.pre kontrolu ze co robim ze dufa ze nevylihujem a marek pracuje ako blazon.tak som jej povedala:mamicka nebojte sa vylihujeme spolu prave.

dd

hihi, ja pred tehu som obliekala velkost M..ta mi sedela..a ked som bola tehotna, tak som si kupila tehotenske rifle, ale L..manzel najskor na mna kukal, ze ved mi je to strasne velke a siroke..no a nakoniec som ich ledva natiahla :D co sa mi tak rozsirila panva..neboj, to vsetko sa vrati do povodnych kolaji, si mladucka, takze to pojde lahko :).
tak dobru nocku a krasne sny!a zajtra prijemne nakupovanie :)