Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

dd

mno, pokial sa narodila, podla mojich vypoctov :), v 38.tyz. tak to je uplne normalne a v pohode(to sa ani neberie tak, ze sa narodila skor..)!vela deti sa tak rodi, aj mne sa dcerka narodila v 38.tyz.vravi sa, ze dievcata sa troska ponahlaju na svet a chlapci vraj zvacsa vydrzia do terminu, resp. sa aj prenasaju :).z mojho okolia, co pozorujem to zatial sedi :D.
a co sa tyka tej svokry - mozno prave preto ma tu blbu potrebu vyryvania..vies, mozno ak jej to vadi alebo co, ze mas rizikove, ze nemas normalne tehotenstvo..niektori ludia by to podla mna mohli chapat ako "nedokonalost" alebo nieco podobne..nevie mi prist na um, ako to tak zrozumitelne vyjadrit.vies, ze mozno keby si mala normalne tehu, tak by neskakala..ale to je tazko povedat.na tie hodinky uz nekukaj, co ste jej dali, dali ste..vtedy bola este mila, takze si ich zasluzila..to ze sa teraz zmenila - mozno je to chvilkove, mozno trvale, ktovie..kazdopadne, dali ste jej tie hodinky iste z lasky, tak sa uz za tym neobhliadajte :).bude to tak lepsie myslim :).

lenuliatko

tak ale idem spat lebo to bol taky blaznivy den nejaky.dobru nocku ti zelam...a inac zistila som ze sa nezmestim u do dalsich nohavic..hroza..

lenuliatko

viktorka sa anrodila o 2 tyzdne skor.necakali sme to.zajtra ideme do blavy teda na nakupy aby sme jej kupili nieco.ale musi to byt take nieco ech.juuj...sa tesim nanu.bezali sme zanou hned.ked som ju videla uplne ma to dojalo.
takze zajtra si marek urobi volny den a konecne si ho nejako uzijeme pekne...

prave ma napadlo este k tej svokre...s musiatkom sme sa bavili raz na tu temu a pisala som jej ze mam fajn svokru.to platilo este vtedy teraz s ahrozne zmenila.ale ide oto ze som tam posielala link na hodinky ktore sme jej kupili.a teraz ma stve ze sme jej ich kupili lebo si ich ani nezasluzi.uz to aj marek povedal.niekedy si pripadam ako taky fackovaci panak.cudujem s avsak ze domna vyrtiva ked vie ze som na rizikovom.

dd

jeej!!no teeda!tak to gratulujem ku malej viktorii :)! jeemine, ja ked sa pozriem na dcerkine veci, co nosila prvy mesiac, tak sa mi az hlava zatoci, ze uz ani neverim, ze bola taka malicka :D

lenuliatko

prezili sme pekny den :)uplna parada.taku romantiku sme si dnes dali aka uz dlho nebola lebo ledva som mu stihla dat pusu.dali sme si fajnu teplu vanu hudbu a rozpravali sme sa co budeme robit cez vikend a tak...no a potom mi zavoalal kamoska ze prave bude rodit.tak sme utekali do nemocnice a nardilo sa nam krastne krsniatko-viktoria :)

dd

ano, to mas tiez pravdu..aj ja sa snazim, aby mi svokra do vsetkeho neskakala..preto, akonahle sa k dcerke zacala tisnut ako jej matka, tak som sa to snazila stopnut.a takisto ak mi bude kecat tu do zivota v byte, tak si to s nou uz vykonzultujem z oci do oci, narovinu.moja svokra je este "zaujimava" v tom, ze minule manzelovi vykricala, ze sme tu nechali bordel(to este ked sme tu nebyvali a malovala sa kupelka), ze musela po nas upratovat neviem ako dlho(pritom ked sme sem potom dosli, tak bola spratana akurat jedna stolicka z chodby do nasej izby..s nicim inym nebolo pohnute, dokonca aj smeti,co manzel zamietol len za roh jednej skrinky, tam este stale boli) no ale to, ze ona si po sebe nechala spinavy sporak, tak to ju nestvalo..a pritom mne vyluxovanie toho sporaka trvalo ani nie 5min.cize buzeruje nas za to, co ona sama nerobi, prip.nechava este horsie, ako my :).takze uz sa vazne len smejem :D.
inak dufam, ze ste prezili spolu krasny dnik, resp. poobedie :).my sme boli vybavit jeden papier a zas som musela ist cez jednu sprostu krizovatku..fuj, tak mi zas pokazila naladu, lebo som sa odtial nemohla vymotat..za riesenie tej krizovatky by som tomu dotycnemu, co ju navrhol nedala ani halier!uff..
zelam dobru noc a krasne sny!

lenuliatko

mas pravdu.stale sa vsak musk snazit aby mi nekefrala do vsetkeho.
no dnes je pekny den celkom :)inac marek sa prekonava a uz je na ceste domou. to tu uz dlho nebolo :)

dd

:) nejde len o syna Lenuliatko, ide o ktorekolvek dieta..moj nazor je, uzit si ho kym je male, potrebuje ma a je na mne zavisle..ked uz bude vacsie, udrziavat ho v medziach slusnosti a moralky, a ked uz bude dospele, nech robi, ako uzna za vhodne..tiez sa len modlim a dufam, aby som ja takato nebola..ked som to zazila na vlastnej kozi.. inak zelam krasny dnik! a hlavne sa nestresuj, radsej sa usmej, pomoze to nie len Tebe :)

lenuliatko

prisaham ze ked ja budem mat raz syna tak nebudem taka naviazana nanho a svoju nevestu budem respektovat taku aka bude a nebudem sa snazit zmenit ju.marek asi vie preco ma lubi a vie preco ma poziadal o ruku taky mlady a nie 30 rocny.ja verim svojmu manzelovi a to mi pre nas stastny zivot uplne staci.ale zaboli ked ta niekto podcenuje a hadze polena pod nohy.aj keby mi s malou nepomahala ja to zvladnem sama s marekom a urcite lepsie ako by to zvladla ona :)

dd

resp.obdoba toho materinskeho komplexu je oidipovsky komplex..ked pohladas na googli, tak urcite najdes vela odkazov..