Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenuliatko

musim skocit do auarku takze sa ozvem neskorsie trosku.akurat mi volal marek ze nemoze prist pomna lebo su zapchy ak idem sama.ozvem sa :)zatial pa.

lenuliatko

ale moze to byt dobre vies ked budem napriklad varit alebo zehlit trak kym bude saska malicka tak ju dam tam a budem sa snou moct aj rozpravat aj varit zavesim jej tam nejake hracky a bde sa bavkat a mozno tam aj zaspi :)

dd

vyzera to dobre a milo :).my sme to nemali..tak ako kopu inych veci..napr. sme nemali ani choditko.. (teda mali, ale take stare, este po mojom brachovi..aj to sme ho skoro vobec nepouzivali, hlavne kvoli tomu, ze sa to neodporuca..)

lenuliatko

neviem ale ci ti to zobrazi ak nie tak si daj dema.sk to si mi raz davala link nato.no a potom si daj CHICCO a na liste mat kolekcia a daj si do bytu a hned sa ti zobrazi kresielko. :)