Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

cibazolka

lenuliatko, nechapem, preco tam chodis, ked ta nema rada...Jednoducho k nim nechod...Aspon ja by som tak urobila. Tu je vidiet, ze aj ked ma niekto neviem kolko penazi, ta spostost, co je v nom, sa vyliecit neda...Potrebujes pohodu, nie sa stresovat s nejakou tupanou.

lenuliatko

chcela som jej dokazat ze niesom az taka neshopna.podla mna to urobila narocky.vedela ze jej nepoviem nie.lebo ja pomaham rada.a ona ma vyuziva,som sporsta ze som to urobila.teraz sa nasa mala prevaluje jedna radost a kope.

lenuliatko

cibazolka:uz mam nanu asi rovnaky nazor.dnes mi zase povedala ze som neshcopna ze ani nalu neviem udrzat :(
dd:marek jej vynadal.volal jej a povedal ze do konca mojho tehotenstva ju nechce ani viediet,teraz spi.chudak ani nemohol zaspat bol hotovy.dala so mu tabletku na spanie a zaspal.ja nemozem.mala kope a otaca sa.citim ze je nepokojna a nervozna :(uz druha noc co nemozem spat.sedim naa fit lopte a cvicim troska hladkam bursko dohovaram jej.a vobec je mi nanic ztoho celeho.

dd

lenuliatko, co Ta to pre Boha napadlo??vyhoviet takej poziadavke..Marek urobil velmi dobre, ze jej tak znadal, nech sa uz konecne uvedomi!to co som napisala musiatku, ohladom rizikoveho, ze ho nema len tak pre nic za nic, tak to plati aj pre Teba!davaj si pozor..nech sa Vam nieco nestane..vsak sa malicka hadam este otoci poriadne..este je casu dost..tak sa jej pekne povenujte, polaskajte ju a snad ju to prejde a otoci sa..mozno jej to len vadilo a preto sa otocila..alebo jej nieco tlacilo alebo co..
zelam Vam krasnu nocku a sladke snicky!aj malickej samozrejme!a taketo napady uz ani neskusaj realizovat..hocico, co je tazsie nenos, nikde vysoko sa neskriab.ja viem ze tehu nie je choroba, ale..viem ze Ti to isto nestoji za to, ublizit sebe alebo malickej..
inak co sa tyka tych kocikov, chcela som Ti aj napisat ze su inych farieb, ako na obrazkoch, ale tak som na to zabudla..ten velky co mame, ten je sivo-cerveny(nevedeli sme ci bude dievcatko, ci chlapec vtedy, tak sme brali taky neutralnejsi..) a ta bugina je tmavomodro-cervena..ale inak sa mi pacila aj henta kombinacia oranzovej s cervenou :).

lenuliatko

no nevravim?nasa princezna sa normalne otaca.dnes som bola na pohotovosti lebo som mala bolesti.bala som sa.svokra ma prinutila vyliez na povali a zvliect jej kufor s nejakymi starymi carachami.a potom zacali bolesti.volala som marekovi hned prisiel pomna a svokre tak vynadala ze nevedela co ma povedat.povedal jej ze je asi na hlavu padnuta ked ma nuti liezt na povalu.ze uz by mi mohla konecne dat pokoj a nebrat nase dieta ako pritaz a ako nieco co ho od nej oddeli....ostala som stat ako obarena.ked som sla do auta marek nadaval hrozne.nato co urobila.no a na ultrazvuku mi ukazali ze mala sa nejako divne otocila.lezi krizom cez brucho.nohami sa mi zabiera do rebier :(

lenuliatko

dd dakujem.prakticky napad.ukazovala som to marekovi.ten tvoj novy je pekny.betka je uz vacsia mas to jednoduchsie ale co ja stym nasim malym drobcom :D inac mam pocit ze mala sa velmi otaca.je to mozne?stale ma kope a citim tlak.nemohla som spat.

dd

uf..na tom druhom linku neukaze ten kocik co som chcela..ale najdes ho lahko..otvoris ten link, co tam je, v hornej liste je znacka "DEMA", tak na to klikni a potom si v bocnej liste vyber kocik s nazvom "STEP"..tu buginu som kupovala hlavne kvoli tomu, ze ma preklapatelnu rucku a tak mozem mat Betku otocenu k sebe aj od seba, ako mi to vyhovuje :).

dd

ahojte kocky :)!
lenuliatko, teraz si to vystihla uplne presne..tou vetou:"ako keby mi chcela naznacit ze som neschopna ze ani dieta neviem udrzat :( " to je ten kamen urazu..inak som pozerala ten kocik..takto na pohlad nevyzera zle :).akurat ma na moj vkus blbe kolieska..teda na zimu blbe..aj ked, neviem, u Vas mozno nebyvaju take zimy, ze je dost snehu po uliciach..my sme prvy kupili takyto:
-odkaz odstránený- uz bol pouzity, ale vyzeral ako novy, velmi zachovaly..bol dobry na zimu v tom, ze mal nafukovacie kolieska, velke a lahko sa s nimi chodilo po snehu aj po prekazkach..nevyhoda bola v tom, ze jak sme ho zlozili a napratali do kufra, kufor bol plny :D.rada by som ho aj tuto zimu vyuzila, lebo je taky masivnejsi, menej ho "prefuka"..ale sa nam poohybala(asi predna)oska na kolieskach a nevieme co s tym..ak by to niekto opravil, tak by sme ho dali opravit..a na leto sme kupili buginu, takuto, ale troska starsi typ:
www.dema.sk
ta ma male kolieska a na kazdej vacsej prekazke sa zastavila..takze inak je super, zlozenu ju dame medzi predne a zadne sedacky a kufor mame volny..takze tak my s kocikmi :).
musiatko - myslim si, ze by rozhovor s Tvojim manzelom prospel..jednoducho pokial mu to nedoslo, mas rizikove tehu a ako si napisala, uz raz si bola na hranici!rizikove tehu doktori nedavaju len tak za pekny alebo skaredy usmev a vsetci by s Tebou mali zaobchadzat ako v bavlnke..normalne tehu je zataz pre zenu, nie to este rizikove!toto musi pochopit a postavit sa na Tvoju stranu..na to dietatko sa velmi tesite urcite a preto Vas musi manzel chranit, ked vidi, ze ostatni na tom nemaju "zaujem"..a svokre jemne vysvetlit, ze rizikove tehu nemas len tak zo srandy kralikov alebo z roztopase a ze pocas rizikoveho tehu sa ma len odpocivat a setrit sa!nie makat ako fredka a robit im tam zavodnu kucharku..a vysvetlit jej tiez, ze keby si mala tehu normalne, tak si cele dni v praci a nesedis doma a nemusis neodpocivat.
drzte sa dievcata a vela zdravia! :)

lenuliatko

no ahoj!konecne si sa ozavala.ja ti nezavidim tvoju situaciu.mas to na hovno asi.ja mam sice to stastie ze mame s marekom vlastny byt ale co mi ztoho ked svokra mi nedoveruje.kritizuje a tak.a co natom ze som nieco pripalila?!co caka ze 19 rocna holka bude vediet varit ako onac o ma uz davno po 40?to mi rpide chore.ja som nemala nikdy extra vztah k vareniu.varim rada ale tak boze ved som takpovediac mlada koza a marek vari uzasne a to nam staci.a ja viem varit jedla ktore ona nevie.ooooveeeela zdravsie.ona by mareka napchavala len klobaskami a slaninkou.ble fuj.ledva sa hybem a ona mi kaze aby som umyvala okna.najradsej ybs om ju kopla do zadku.nebola doteraz takato.praveze bola milucka a vsetko.odkedy som an rizikovom ako keby mi chcela naznacit ze som neschopna ze ani dieta neviem udrzat :( tiez mi je ztoho na nic.al emarek slubil ze bude chodit skor domou.porozpravaj sa aj ty s manzelom.musis mu to vysvetlit.mali yb ste sa odstahovat v kazdom pripade.svokra bude chciet urcite vychovavat aj vase babo.to nedovol.