Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenuliatko

mas toho vela asi tiez.no nic dakujem ale aj tak.ja skusim neico najst.prvae som prisla od kamarata.no hotove peklo.bolo to hrozne hrozne a este raz hrozne.je mi ho tak luto.ale mala nas rozosmiala lebo zacala hrozne kopat :D
skusim najst nejake cviky.a uz aj ten kociar by som uz mohla kuuupit.taky krasny som jeden videla.zeleny.jedna baba ho mala.idem pozriet ci ho nenajdem a poslem link co vy nanho.

dd

Lenuliatko - no uvidim, ako mi to cas dovoli..musim ist tiez nieco navarit, aby som nebola hladna..a to len tak budem stihat, kym Betka bude spat..ale tusim som kdesi citala, ze na otocenie babatka je dobre cvicit tzv."macaci chrbat"..abo tak nejak sa to vola..proste sa das na 4, a opatrne prehybas chrbat dole a hore..alebo skus napisat do nejakej online poradne gynekologa..vacsinou odpisuju velmi rychlo..ja som tak kedysi pisavala a odpoved mi dosla velakrat este v ten den, jak som poslala otazku..

:)

lenuliatko==nestresuj ze mala je otocena.kamoskin maly bol tiez dost dlho ale potom sa to ukludnilo.ona sice isla nakoniec cisarskym ale uplne z inych dovodov.hlavne ziadny stres:)

lenuliatko

asi za nim zajdem dnes.volal mi ze by sa chcel porozpravat alebo len tak sediet a pozerat do blba.mne je ztoho uplne zle.teraz ked som tehotna sa moja citlivost niekolko krat znasobila.ozvem sa poobede.
dd nemozes mi niekde na nete najst nejake dobre cviky aby sa mala otocila?prosim ta.ja dnes pojdem zanim a poobede sa tu stavim.

lenuliatko

zaspala som ako drevo.boloa som hototva.ani ja som nevedela cii to zvadnem ale pre neho by som urobila aj nemozne.myslela som ze umriem od bolesti ako som ho tam videla.
a mala no nasa mala sa nepohla cely cas.nic.az ked sme prisli domou az vtedy sa pohla.stale je vsak otocena.pojdem na nejake cvicenia asi alebo co,teraz ani niesom schopna rozmyslat normalne .

dd

uff..neviem, ako by som ja zvladala naval takychto silnych udalosti..neviem, ci by som bola schopna v tehu ist na tak dojimavy a smutny pohreb..bolo toho na Teba vela..ako sa ma malicka?nejake zmeny?

lenuliatko

som ztoho hotova.slubili sme si ze sa stretneme a porozpravame sa.stale nato myslim.je mi to tak hrozne luto.ked som ho videla takeho zlomeneho uplne ma to zlozilo :(

lenuliatko

a este som vam zabudla povedat.dnes som bola na pohrebe.najlepsiemu kamaratovi zomrel otec.skoro som odpadla.ked som ho videla aky je zniceny bolo mi to hrozne luto.ked som mu sla kondolovat len sa namna vrhol a plakali sme obaja ako najaty.podlamovali sa mu kolena a chcel mi nieco povedat no nic z neho nevyslo a zomna tak isto.bolo to hrozne.

dd

dufam a verim aj ja, Lenuliatko..potrebujes klud a este by som Ti radila aj min.cez to sestonedelie, ked budes plna hormonov sa nicim takym nezatazovat..ja viem co to je, prezivat stres, nervozitu, tlak a ublizovanie aj pocas sestonedelia a poviem Ti, ziadna slast to nie je..a aby si potom este neupadla do nejakej poporodnej depresie..proste KLUD KLUD A ESTE RAZ KLUD!ako som uz pisala, nie je to lahke, verim, ze ste z toho obaja mimo, resp.vsetci traja..ale teraz musite byt trocha sebci a mysliet na svoje dobro..