Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenuliatko

okex dobre.tak sa ti to nepaci.beriem ale zle si to vysvetlujes.tvoj nazor ma ani tak netrapi.zasahujes nam do rozhovoru.bye

dd

inak aj bmw sa mi paci,ale ta toyota mi padla do oka ked som bola v anglicku jedno leto, tam ho mala domaca a aj jej kamaratka..da sa spravit tak, ze mas 7miest na sedenie a mensi kufor(cize sa vopcha aj vacsia rodinka :))alebo sa daju 2zadne sedadla skolopit, tym padom mas 5miest a dost velky kufor..videlo sa mi to celkom prakticke :) aj ked si neviem predstavit, ako by som vyzerala, taky krpec ako ja, soferovat take obrovske auto :D.

klement

Nejde iba o tu fotku, ide o to ze neznasam ked sa ludia chvalia takto okato svojim majetkom, je to prizemne. Tak mu poskriabali auto, no boooze! A predstav si ze su ludia ktory vlastnia "skodovecku" Superbecko a predsa ich to sakramentky naserie.

lenuliatko

na moj detail?no boze tak co teraz akoze ked som poslala fotku.tak asi keby sme mali skodovku nenasere mojho manzela ze mu niekto poskriabal auto.och boze.

lenuliatko

no dd:krasne titiko:) ze waw.to by som teda ja ja chcela ale netrufnem si nan.staci mi moje.a marek duuufam ze enbude menit auto.mne sa to nepaci ked meni auta.proste nerozumiem jeho zalube.ja som rada ze mam auto svoje ake mam a nevymenim ho najblizsie roky :D ale take keby mi niekto poskriabal ake mas ty vysnivane tak sa asi zblaznim...ale fakt krasne auticko.

lenuliatko

niee ved my si tu navzajom ukazujeme co mame.pre predstavu aby bolo jasne nie preto aby som teraz ukazala co mame.normalne sa bavime otom kto am ake trapenia kto ma nieco nove a peniaze si nezavidime.tak si to nepozeraj ked ti to vadi.

klement

lenuliatko prepac, obcas si to tu precitam ale necitis sa trapne ako sa nenapadne chvalis kolko toho mate, robis to odkedy si sem zacala prispievat. Na SR je vela ludi co vlastni podobne auta aj lepsie a snazia sa chovat solidne, nevystrkovat rozky. Trosku to svedci aj o IQ si myslim. Nie, neboj nie je to zavist, netrpim chudobou, aby si si nahodou nemyslela, prave naopak..Ale mi pripada trapne sem vycapit fotku auta, co, nemyslis? Nevadi, aj tak vsetko dobre ti prajem :-)

dd

allcarsreview.com
toto je moje vysnivane :D.tak dufam a verim, ze sa ho niekedy v zivote dockam :).ale v podstate jedno vysnivane uz mame..tatra 613, aj ked je t.c.nepojazdna ale verim, ze ju dame coskoro dokopy a opat sa prevezieme :).
ja inak sa zameriavam hlavne na to, aby vec co kupim, bola ucelna..a popri tom sa snazim aj aby dobre vyzerala..svokru mam maniacku do takychto veci a chalupu maju podla mojho vkusu az prepchatu kadejakymi somarinami..ako nevravim, je pekne si troska prizdobit byt, aby nebol taky nudny..ale to co ma ona, to mi uz pride az moc..

lenuliatko

ale ako ho poznam zachvilu ho zmeni.uz sa mu sniva o nejako insom.ale nepametam si ake to je lebo sa tym nemam cas ani zaoberat :D jeho vrtochy vies.