Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenuliatko

www.autoblog.com
toto je marekove milovane auticko.ale cierne.keby mohol aj by snim asi spaval.tak si predstav ako asi musel byt nasraty ked videl ze je poskriabane.nadavala bohova az si zapalil.
no a moja vydrz,,no vies na take veci co sa tyka do bytu a tak som dost vytrvala.bavi ma to velmi.mam radost ztoho ekd si sama nieco dotvorim a je to vkusne a pekne :)

dd

jeemine..inak mas dobru vydrz :D ja by som mala asi problem polozit celu ikeu aj netehotna :D nie to este tehotna :D.ale to s tym autom ho chapem :D ja som zatazena na auta a keby som mala moje vytuzene auto a niekto by mi ho poskriabal, tak by som bola tiez neskutocne nastvata :D

lenuliatko

takze take vy zazivate hej?no to bude ked sa mala narodi radosti.phanecku.vies my mame byt s velkymi oknami v obyvacke.od stropu az po zem a su tam zaluzie ale chcela som aj nejake zaclony.tak som kupila take cyklamenove...vesele :D uvidime co snimi.marek uz mal nervy zomna povedal mi ze jehi manzelka je sialena a este ktomu tehotna :D totalne som ho vyhladovala povlacila po ikei a potoms me sli na obed.ale nasla som plno veci ktore by som so sebou hned vzala ale marek namna hodil take oci ze az :D
a potom sa nasral lebo zistil ze niekto mu poskriabal jeho milovane auticko

dd

no, myslim, ze viem, ako to myslis :).ja som povedala, ze tu na byte sa na cele zaclony kaslem..byvame na 3.posch. a oproti nam nie je nic take vysoke, ze by nam videli do okien(aspon na izbe) a mame tam zaluzie..takze zaclonami sa tu zatial trapit nejdem..jaj..my sme boli dnes na tom ockovani..no to zas bolo..revy na pol mesta..esteze sa vzdy pri dojceni dcerka uplne ukludni :).neskutocna vyhoda to..inak by bola upistana hadam aj cely den..

lenuliatko

tak ja uz som doma.presli sme celky avion a ikeu.bolia ma nohy aj vsetko vlastne.kupili sme nejake veci.samozrejme ze som si kupila topanky a nejake tie nohavice a tricka a kosielky a bortaciny premna.potom sme sli do ikei a nasli sme nadherne zariadenu detsku izbicku...kupili sme aj nejake veci do bytu.potrebovala som nejake zaclony.ale vies len tak na kraj okna a spustim si ich dole a budu este na zemi tak ulozene.vies ako to myslim nie? :D

dd

no, tak aspon mate klud a pokojny vecer :) ja pojdem zajtra asi s malou na ockovanie..takze to si zase "uzijeme"..uff..zelam dobru noc a krasne sny!

lenuliatko

tak nic na pol ceste som sa otocila lebo marek sa vytrmacal zo zapchy a stretli sme sa na pol ceste.dohodli sme sa ze uz dnes chceme mat pokojny vecer takze ostanee doma.zajtra rano pojdeme do blavy.musime zbehnut po vecicky pre malu.uz dlhsie tam mame odlozenu posteilku a postelne pradlo ktomu.takze tak.

dd

neboj, to schudnes!aj ja som si myslela, ze sa uz do svojich veci nikdy nevopcham..a teraz normalne obliekam 99% sovjho predchadzajuceho satnika..neobleciem len take veci, co mi predtym boli len tak tak..

lenuliatko

neboj sa budem si davat pozor...inaaaac nevojdem sa do dalsich rifli.asi si budem musiet dnes nejake kupit.kto to ale bude pomne neskor nosit.hruza.