Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

klement

jajka a preco by mali byt v obraze? Meni nieco na veci to, kolko kto ma penazi? Preboha to uz kde zijeme ze ludi mame posudzovat na zaklade majetku? Je to ubohe! Vidis, sama hovoris ze to casto spomina, nie som sama co to tak vnima. Ale ved nech ma, aj ja mam, dokonca aj moj sused ma a nevypisujem to tu vkuse. o.k. ved kazdy sme ini.

dd

:) Lenuliatko, aj my sme tak premyslali, ze tak 3deticky..inak to auto je mozno akurat o kusok dlhsie, ako to, co ma Marek :).oni v anglicku mali 4deti, ale bolo to super hlavne ked sme niekam sli vsetci..tak sme sa tam pekne pomestili :).hlavne to sa mi pacilo.

jajka001

ja to tiez neberiem tak ze sa lenuliatko chvasta tym co ma, aj ked to dost casto spomina tak nie v zlom ale skor aby ludia boli v obraze. lebo zvykli tu do nej zaparat ze taka mlada ma dieta a tak.

klement

Podla mna by sa majetok nikdy nemal zavidiet, ja skor zavidim vzdelanym a fundovanym ludom. Nebudme otrokmi nasho majetku, ale snazme sa o to aby hmotne statky nam sprijemnovali zivot :-)

dd

nechcela som Ti pisat klement, ale neda mi to..ja nemam mozno ani patinu toho, co ma Lenuliatko a aj tak mi to nepride ako chvastanie..a to ze by som jej mala co zavidiet!proste sa podelime o pocity, dojmy, skusenosti..

lenuliatko

aaaa....cosi naco by mi bolo take velke auto.ja planujem maximalne 3 deticky.ved to by bolo ako mala dodavecka nie? :D
pojdem ja uz asi spinkat.tak dobru nocku zatim.