Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

klement

sandy ja cakam dietatko a mam 28. Ale poznam baby ktore od 16 tuzia po dietatku a ked maju na to podmienky, tak preco nie? 100 ludi 100 chuti .-)

klement

dd ja viem ze ludia su rozni a aj ked sa na hlavu postavime, vzdy tu taki budu a nezmenime to. Ale tym ze ich riesime, davame im neustale dalsi priestor na zlomyselne prejavy. Najlepsia je ignoracia. Preco by som ja mala nejakym zakomplexovanym ludom rozpravat o mojom zivote? A svokry by mali riesit vasi milovani partnery a nie vy.

sandy21

dd, vsak to je verejna diskusia, nie ste na vasom sukromnou fore, preco by aj ini nemohli prispiet? a ked je nieco trapne, tak sa ozveme, co je na tom?

sandy21

vsak to je kazdeho zivot, kedy sa rozhodne mat dieta, ale ja som medzi 20-tkou a 30tkou radsej studovala, vela pocestovala, spoznala vela ludi aj potencialnych partnerov, kym som si vybrala toho praveho. vsak aj po 30-tke je cas na dieta

dd

jemine..co tu je zrazu prispevatelov len kvoli tomu, ze sem dal niekto fotku auta..!! :) ja som si normalne s Lenuliatkom pisala, diskutovali sme a proste to vypynulo z diskusie..neviem preco by z toho malo byt take halo?

klement

jajka nechcem nikomu zle, ale keby bola naozaj spokojna so svojim zivotom, ziadny tupci tu na tomto fore by ju nevytacali. Nuz, dufam ze sa mylim. A nakoniec nie je az tak mlada, ved ma 19, nie 16 :-) Nie?

dd

klement..ako nic proti, ale je vela ludi, ktori ked si precitaju, ze ma Lenuliatko 19 a caka dieta a je vydata, tak kazdy horekuje, ze aka mlada a skazila si zivot a mala si spravit karieru a zarobit kopu penazi, aby mala z coho uzivit dieta atd..je to tu celkom bezne a aj ja som si takychto reci vypocula az az, aj ked ako som napisala, nemame mozno ani patinu z toho, co ma ona(atd.nejdem to tu rozpitvavat..).je to podla Teba ubohe posudzovat ludi podla toho, majetku, ale vacsina ludi to takto robi :) vid.aj nase svokry - nemame majetky, tak automaticky nie sme dobre pre ich synacikov :).

klement

Inak lenuliatko, podla mna je obdivuhodne ze taka mlada si sa rozhodla pre rodinu a myslim si ze si s tym aj ty vyrovnana a svoje deti nadovsetko milujes a nic by si nemenila. Tak nechapem co tu mas komu dokazovat ze aky zivot zijes. Ved kasli na zlomyselnych, hlupich ludi, dolezite je to ako to ty citis a ze si stastny clovek.

sandy21

no veru, mimoriadne trapne dat sem fotku auta. my mame 2 dzipy, aj to len preto, lebo zijeme v zahranici, tak som si to mohla dovolit, na Slovensku som mala taky plat, ze som chodila elektrickou, ale nikdy by som nedavala ich fotku na stranku o zdravi...

jajka001

klement, len preto, ze ked niekomu povies ze mas 19 a cakas dieta tak 80 percent reakcii ludi je ze hlupana, znicila si si zivot, budes chudobna, bez kariery a podobne. tak aby sa vyhla tym vecnym ironickym poznamkam. a no a co ze sa chvali a ze sa tesi z toho ze maju a ze sa im dari. ved nikoho neuraza.