Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

sandy21

ach, to je neprijemne.. dokonca spolu byvate? keby som ja mala byvat s nasou Carmen, to radsej idem do posledneho podnajmu

dd

vies, ja by som rada na nu kaslat, ale nemozem..ta moja nie je 2000km, dokonca ani 20km od nas a este k tomu byvame v ich byte zatial..neviem preco robi to, co robi, ale trapi ma to hlavne preto, ze tym netrpim len ja, ale aj manzel a nase dietatko.ano, mozno raz bude prosikat o pomoc..a mozno si raz aj uvedomi, kolko zla narobila, ale nam to nic nevrati..snazim sa nou nezatazovat nejako prilis, ale prestat sa tym trapit uplne nejde..

dd

to neviem..pretoze som sa v tejto pozicii neocitla..viem, ze nazov tuzba po dietatku napoveda vela o tom, co by sa tu malo diskutovat, ale v tejto teme je uz cez 700 prispevkov a podla casov prispevkov je myslim dost jasne, ze sme diskutovali spolu s Lenuliatkom.stava sa bezne, ze sa v diskusii zvrtne tema na nieco ine, ako bola povodna a hlavne, ked si tu dvaja ludia pisu uz dlhsie :).prepac, ak si tu nenasla zrovna to co si hladala, resp.zrejme take prispevky, co by si cakala su niekde v tych starsich strankach.

sandy21

dd, kasli na svokru, raz sa ti bude este prosikat o pomoc, ked bude starsia. ja tu moju tiez nemam rada, je taka hlupucka panicka z domacnosti co ju len jej vyzor zaujima, ale nastastie je 2000 km daleko

sandy21

dd, no vidis aka nahoda, ja som sem nahodou pred chvilou zabludila na tuto temu, ze sa nieco dozviem o babatkach a vidim fotky nejakych aut. co si ma potom nahodny citatel mysliet?

dd

a napr. aj ja viem, ze peniaze este nikoho neurobili statnym..vidim to vo vela rodinach-aj u svokrovcov..preto sa snazim si na nich nezakladat a je mi jedno, ci to lenuliatko mysli, ako chvastanie alebo nie, ze maju to co maju..

dd

ja viem ze je to verejna diskusia..len ma zarazilo, ze uz dlhu dobu si tu pisem len ja s lenuliatkom, max.este niekto iny obcas prispeje jednym prispevkom..a mne ked sa nieco zda trapne, tak na to nereagujem..ja sa tu s vami nechcem hadat ani nic podobne..len ma zarazilo, ze jak sem Lenuliatko dala tu fotku, tak ste sa hned ozvali..a co sa tyka svokier - ja tu svoju nemozem len tak zo zivota vymazat, ze hups a uz tu nie je, tym padom mi nerobi ziadne problemy..a ked ma niekto podobny problem, tak sa s nim snad mozem podelit o svoje skusenosti, pocity..lepsie sa s tym podelit hoci aj s cudzim clovekom, ako to v sebe dusit a zozierat sa tym sama.. :)

sandy21

a este k tym peniazom: peniaze este nikoho neurobili stastnym. moj sef ma najnovsie Maserati a byva v obrovskej vile a co z toho, ked tam byva sam?

sandy21

vsak jasne, je to kazdeho zivot. len podla mojho nazoru veci netreba urychlovat, pretoze mladost sa neda vratit spat. a moje spoluziacky, co mali v 18stich deti su v 35ke strhane zeny, ktore zial vyzeraju o 10 rokov starsie..