Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

suhlasim

Ja mam svokrovcov dobrych, akurat od nich byvame daleko...
dd nechcem ti kazat, urcite si si vypocula svoje, ale preco ste s dietatkom nepockali aspon trochu? Mne by sa nechcelo zivorit, bez penazi, bez bytu, bez ukoncenej skoly...Neber to v zlom, len sa pytam. Ale ako si to kto zariadi, tak to ma, aspon sa nestazujes. Moje byvale spoluziacky maju decka a byvaju u rodicov, ktori ich zivia...Nic moc. Fakt neviem, co planuju do buducna...

lea

dd, tak drzim palce. tak to sa mate, ze aspon svokor je fajn, ten moj je tak zahladeny do tej svojej starej, ze na prvej navsteve u nic mi ukazoval jej fotku z plaze bez podprsenky :)) ze nech sa pozriem, aka je krasna. to som vtedy fakt nechapala

dd

myslim, ze tu nejde o to, ci si vzala synacika bohatych, ci nie..aj moji svokrovci netrpia biedou a su v o dost vyssej prijmovej kategorii ako su moji rodicia, dali mi to patricne najavo..a viete co mam z ich penazi a z ich bohatstva?? ..nejdem sa vyjadrovat :D.

dd

a kedze nechceme cely zivot zarezavat v praci, tak premyslame nad vlastnym biznisom :D a verime, ze sa nieco podari :)

suhlasim

lenuliatko pochadza z chudobnej, navyse nekompletnej rodiny. keby si nevzala synacika bohatych rodicov, tak do dnesneho dna by sa oblizovala s nejakym chudakom po chodbach panelaku. A teraz je velka panicka, za cudzie peniaze...Pysi sa cudzim perim, tak to vidim ja. Co ona dosiahla v zivote? Ake ma vzdelanie? Kolko z tych penazi zarobila ona? Ja nezavidim, aby ste sa do mna nahodou nepustili, ale fotku nasho mercedesa tu nedam.

dd

zatial este nie, manzel doraba Ing. a ja som na materskej pri dcerke..financne si s mensou pomocou svokra(on je velky dobrak, len je chudak pod velkou papucou)stacime..vychadza to tak,ak pojde vsetko ok, tak ked bude mat dcerka 3roky a bude mat ist do skolky, tak aj manzel by mal vtedy skoncit VS..a teda ak pojdeme obaja pracovat, mohlo by nam to potom lepsie vychadzat a skor by sme aj nasetrili.

sandy21

no tak vidis, aspon mate kde byvat a nemusite platit drahe podnajmy. ale viem si predstavit, ze ti asi davaju najavo, ze byvas v ich byte.. treba asi zatat zuby. a necrta sa vam casom vlastne byvanie?

dd

nastastie nebyvame spolu(to by som aj ja isla radsej aj pod most), oni maju postavenu chalupu(normalny dom:) niekto si pod pojmom chalupa predstavi nieco podobne chate :)) v jednej vacsej dedine cca 12km od mesta, kde maju aj byt..my byvame na byte a oni na chalupe.pravdaze vidavame ich castejsie napr.ako mojich rodicov, ktori su z uplne ineho cesta ako svokra..no a svagrina sem chodi raz do tyzdna prespat, bo tu chodi na VS a ked ma rano skolu o 7.tak aby nemusela dochadzat z chalupy skoro rano, tak tu chodi..

dd

nechcem za lenuliatko hovorit, neviem jej cely rebricek hodnot, ale myslim, ze to ze caka dietatko tak skoro a tesi sa nan moze znacit, ze v popredi ma rodinu..a to, ze ma to co ma..hmm..podla toho, co sme si pisali, mame troska podobne "osudy"..akurat ja som o troska starsia a mam za sebou cosi viac..neviem, ako by som sa ja spravala, keby mam to co ona, ale urcite by som sa tesila, ze nemusim zit od vyplaty do vyplaty a hladiet na kazdy halier, ako moji rodicia..urcite by som si to urcitym sposobom "vychutnavala"..