Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

sandy21

suhlasim, nie kazdy je na starsich.. ja som radsej s tym mojim, ktory sice nie je majetny, ako s byvalym, ktory bol o 25 rokov starsi, v baliku, ale za chvilu by som ho prebalovala..

sandy21

bola som sa k nim predstavit raz na Velku noc, a ona kedze nevie varit, urobila iba dake hnusne mušle, oni su Francuzi, a ja aj ked som vegetarianka, po 2 dnoch u nich som bola taka vyhladovana, ze som ich zjedla. bolo mi celu noc priserne zle, asi bola medzi nimi nejaka pokazena. Panicka to jasne ze zhodila na mna, ze mam slaby zaludok. povedal by jej svoje gastroenterolog ked videl moje vysledky..

suhlasim

dd to musi byt priserne, byt stale podpichovany svokrou...Spovedat sa jej a tak. Brrr. Ale vy ste obaja velmi mladi, preto do vas mize rypkat a navyse od nich v podstate zavisli - s tym bytom. Ale vies co, ked uz maju prachy, byt vam mohli kupit. My sme dve sestry a obe sme od rodicov dostali byty...To nielen byt bohati, ale aj milujuci...
Chvila je to, kym by ste nemali dostatok financii. Dovtedy trebalo pouzivat nejaku tu antikoncepciu. Som vydata 10 rokov a nikdy som neplanovane neotehotnela. Pred svadbou sme si kupili dom, obaja mame VS vzdelanie, slusne zarabame, dieta sme si naplanovali, jednak sme uz mali vsetko a potom sme uz zacali tuzit po dietatku, nikdy sme nikomu na krku neviseli, aj ked je pravda, ze som si mohla dovolit pokojne studovat prave vdaka tomu, ze zatial potiahol manzel, ktory je o 20 rokov starsi.

dd

inak, suhlasim..ja sa nemam preco stazovat :) mam dobreho manzela, zdrave krasne, poslusne dieta, zit mame z coho, tak zle na tom nie sme, manzel cosi popri skole zarobi a ja som bola zvyknuta zit v skromnych podmienkach..takze problem mi to nerobi :).lepsie je prist zo skromnych podmienok do lepsich, ako z lepsich do skromnejsich..moj nazor :)

dd

suhlasim - preco sme nepockali aspon chvilu..hmm..co je to chvila?? :) ked sme sa s manzelom zobrali, tak sa ma svokra pytala, ze ci sme nemohli so svadbou pockat este chvilu..ked som sa jej spytala, co je to chvila, tak mi povedala, ze aspon pol roka..tak som jej na to odvetila, ze ci mi chce povedat, ze potom by uz s nasou svadbou suhlasila..po chvili mlcania a habkania povedala, ze noo, aspon by sa na to mohli pripravit..uz som nic nedodavala, len som sa pousmiala..pretoze odkedy sme im oznamili,ze sa ideme brat do svadby sa na to pripravovali 7mes. a aj tak bolo to co bolo..dietatko je pravda, ze sa nam troska "postastilo"(zrejme pri mojom rozhodenom cykle od stresov a nervov, co som mala zo svokry a jej vystrajania a z choroby)..v planoch bolo nacrtnute o rok neskor ako prislo, ale prijali sme ho s laskou, lebo sme obaja vedeli, ze dietatko urcite chceme.inak ja uz mam skolu ukoncenu, akurat ze som na materskej..a manzel, aj ked je len o pol roka mladsi ako ja, zle mu vychadzaju roky, preto este stale doraba..len tak btw.skola pre mna neznamena to, ze mam titul, tak automaticky budem zarabat miliony..mat na slusne zitie sa da aj bez skoly.ked to tak musim hnusne napisat, manzel doraba len kvoli tomu, aby nebolo od svokry dalsie peklo.sice byvame zatial v ich byte, ale dozivotne to urcite nechceme a ti co nam obcas pomozu nejakou korunou, tak to myslia uprimne a viem, ze im na nas zalezi.inak sa zivime sami..

sandy21

to ano, ale prave hodnoty je nieco ine ako vytahovat podrobnosti o nekompletnej rodine. tak jej drzme palce aby spoznala prave hodnoty a bavme sa radsej o niecom inom, napriklad o svokrach :-) mna ta moja pri prvom pobyte u nich otravila, doslova. este po 6 mesiacoch som nemala v poriadku pecenove testy!