Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

dd

Lenuliatko, uz si z toho vazne nic nerob..pozri, mne to ako chvastanie nepride,no a co, tak mate to co mate a co sa mam teraz..roztrhnut od zavisti:D?nech len mate, aspon mate o cosi zivot pohodovejsi :)..ako som napisala, ja by som bola tiez nazurena, keby mi niekto poskriabe vysnivane auto..a ze si tehotna, tak to prezivas este intenzivnejsie.hormony narobia svoje..vsak si pamatam na seba, aka som bola..musis sa hlavne dostat z toho stresu a myslim, ze cim skor, tym lepsie..bol to pre malicku naval, tak sa asi ani nie je co cudovat, ze tak zareagovala..ked na tolke vypatie nebola zvyknuta..

lenuliatko

baby ja som tu fotku neposlala preto aby som sa chvalila.ale len pre obraz toho aky bol marek histericky ked zistil ze je poskriabane.nechcela soms achvalit tak ak to vyzenlo blbo fakt prepacte.mrzi ma to.nerada by som aby som vyzerala ako nejaka 19 rocna standa s peniazmi :( neuvedomila som si ze to tak moze vypalit.sme tu vsetky uprimne tak to zomna vyslo proste tak intuitivne :( je mi ztoho az do placu co si mozu ludia mysliet.ja taka nieosm do frasa.vyrastla som v rodine a to kompletnej a nemali sme vela penazi atkze si viem vsetko vazit.a preto sa aj tesm z mojho auta lebo rada jazdim a proste prvykrat v zivote si mozem vzuat auto kde chcem a kedy chcem a mam svoje vytuzene auticko.nemusim si ho pytat od rodicou.no tak asi tolko.prosim ak bol vas nazor namna dobry nemente ho.

no a co sa tyka malickej.dakujem vam velmi za podporu ani som to necakala.podporujete ma viac asi ako kamosky.no verim ze sa mala otoci.musi.vierka ale neverila by si ako ma hrozne tlaci na rebra.ja niekedy neviem co do bolesti keby to bola bolest brucha beriem tabletku ale tak mala ma puci :(obcas ma to hrozne boli.vraj sa otocila zo stresu.ze som nebola v pohodicke a proste uz by chcela ist aj von tak s apootacala.dufam vsak ze sa jej pupocna snura a nieco sa jej nestane :( :( zacinam byt paranojicka alebo co.

vierka

Ale,lenuliatko,pohoda,za to ti ručím že sa otočí.A tie rečičky okolo jednej fotky zaho´d za hlavu.Si dospelá,a čakáš bábätko,budeš úžasná mamina,ja som s tebou,neboj.A ako písala dd,myslí len pozitívne a bu´d aj na´dalej šťastná.

dd

lenuliatko - Ty sa snaz hlavne mysliet pozitivne, ze sa otoci a povzbudzuj ju k tomu..kaslat na to, co tu bolo popisane, sustred sa teraz na malu, o dva mesiace mas termin, treba klud, aby sa malicka otocila..

dd

suhlasim - pre vysvetlenie :) napisala som, ze maju prijem vyssi, ale peniaze nemaju, pretoze idu tam kam idu a takou rychlostou akou idu :)(uz sa nam stalo, ze svokor dal svokre peniaze, aby ich dala manzelovi a potom, ked sa svokor pytal manzela, ci mu ich dala a kolko, ked manzel povedal, tak svokor len dodal, ze jej dal viac a zacudoval sa, kam tie prachy tak rychlo miznu..)takze k tomu sa vyjadrovat nejdem..a byt nam nedaju ani nekupia hlavne preto, ze ja nie som jej vysnivana nevesta a mna zacne manzel po 2rokoch podvadzat a rozvedieme sa a ja by som si vysudila byt a prisla k majetkom, taka chudera z dediny :D (podla jej slov..).ja Ti poviem len tolko, chodila som pred manzelom s dvoma odo mna starsimi, ale boli to obaja pripady, ktorym slo len o jedno..obaja sa preto so mnou rozisli po 4mes.a s manzelom si rozumiem, vieme si veci vyrozpravat, snazime sa vychadzat ako rovnocenni partneri.ked sme s manzelom spolu len chodili, boli sme na isty cas od seba odluceni, lebo ja som bola mimo SVK, vtedy nam doslo, ze chceme byt spolu navzdy.ked som mu pisala co vsetko maju ti, u ktorych som bola, tak mi cely smutny napisal, ze ci ho vobec este chcem, ze mi nemoze ponuknut taky blahobyt.ja som si ho nebrala kvoli tomu, ze je z inych kruhov, alebo ze by dedil majetky..brala som si ho preto, lebo ho lubim a milujem a je pre neho rodina na 1.mieste, vedela som, ze aj ked budeme sa musiet urcity cas uskromnit, tak kvoli dietatku to stoji aj pre neho zato.inak ja som hak brat nechcela, pretoze tymi hormonalnymi svinstvami som si nechcela zatazovat organizmus a aj ked sme preferovali iny druh ochrany, ako som uz napisala, hold smola, mala som rozhadzany cyklus a len kvoli tomu, ze sa dietatko podarilo skor ako sme chceli, by som na potrat nesla!neuznavam potraty z takehoto dovodu..

lenuliatko

dd ak ti budem posielat fotky nasej malej alebo tak poslem ti to na mail alebo tak.nebudem sa tu nervovat.vidis mas 19 a nedokazes nic.a pritom manzel studuje pracuje ja studujem a som tehotna!si myslim ze je to dost a este ktomu na rizikovom.ste mi teda pridali na pokoji teraz sa uz mala neotoci ani keby co bolo!

lenuliatko

no ledva prehltam.dakujem za naozaj krasne prispevky.fakt.niesom z nekompletnej rodiny.jediny clovek ktory je tu nekompletny si ty!a niesom ani ziadna chudera.zvlastne co dokaze urobi jedna sporsta fotka ktoru som ani neposlala vam ale dd!vsetky ste bohovske ale ked som potrebovala do certa pomoct s nejakymi cvikmni lebo sa mala otocila uplne blbo vtedy sa ani jedna z vas neozvala!skusene a neviem ake este uzasne!
ja som si svoj zivot sama vybrala a budem ho mat taky v 19 a nie v 35 ked uz mi bude liezt vsetko an nervy a vlastnemu dietatu budme len ukricana mama.jedna debilna fotka.ale ked ide o zivot vtedy uz nieste take odvazne.na vydaj som mala uplne ine dovody ako peniaze.a nemam vam ani co vysvetlovat.ale poviem len to ze ma to riadne zaskocilo co ste tu napisali necakala som to.keby som tu fotku vycapila len tak pre nic zanic tak nepoviem ale takto..no proste ste ma vyviedli z miery dakujem za pekny den.rozplakali ste ma a uplne rozhodili.

suhlasim

Ja by som zase nechcela rovesnika, penazi som mala dost aj za slobodna, o to nejde, ale nejakeho holoritnika by som si teda nevzala, ked cely zivot mas vsetko, zametaca si nevezmes. manzela som si ale urcite nevybrala kvoli prachov, tie mali vsetci, s ktorymi som chodila, s chlapmi z inych kruhov som sa nestretavala. Moj manzel ale vyzera vyborne, ovela mladsie na svoj vek, no a milujem ho ze az, preto som si ho vybrala. Tak papa.