Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenuliatko

ludia sa nesudia podla priezviska ale charakteru.a co ze som vydata a tehotna?ale aspon normalna a neodsudzujem ludi podla toho co vidim na fore a neviem o nic nich.ale chapem to len taky chudaci to robia...tak vela stastia :D

lenuliatko

nato ze si vraj studoval v zahranici si dost prizemni a zle vychovany.nechaj si svoje predsudky pre seba.tato tema nebola nato zalozena.

kekes

lenuliatko, nezavidim, ja som na rozdiel od teba z takej rodiny, ze keby som napisal prezvisko, tak budes poznat, nesplodili ma somraci ako teba. a studoval som v zahranici, nie na Slovaci. Tak nepis, ze si studentka, ked mas studium prerusene:)) Az potom pis o skole, ked skoncis tych 6 rokov, aj ked pochybujem, ze to budes schopna urobit, ked budes praxovat v tretom rocniku v nemocnici a budes po piatich nocnych, neviem, kto sa ti bude starat o decko...Strednu skolu ma kazdy v dnesnej dobe, ty si dosiahla len to, ze si kotna ako krava, co si aj 10 rocne Ciganky v dnesnej dobe. A ked presne nevies, co sa moze stat, tak kociar nekupuj, aby si potom v nom necikovala mrtvolu na pohreb. hehe

lenuliatko

a otom pravopise.ked pises rychlo nepremyslas o tvrdych alebo o makkych i.skoncila som gymko a ked si davam pozor viem napisat gramaticky spravne.ale obcas sa mi to uz nedari lebo pisem rychlo.a nevsimam si chyby.

lenuliatko

ja otca mam.a co si myslis ze sme boli akoze bezdomovci?peniaze boli ale nie tolko aby sme mali na rozdavanie.niekedy sa zilo aj od vyplaty do vyplaty.studium mam prerusene.a co aj keby som sa tam dostala za prachy od toho co ma nabuchal!parada nie?!zavidis?!ze ty nato nemas?ja som sa tam dostala vlastynmi silami.a co ti teraz zase vadi?
a ty si myslis ze vsetky tehotenstva su rovnake ci co???a vlastne co sa staras ci s amoje dieta otocilo alebo nie!to je snad moja starost nie?!moja mamina mala tiez stym taky problem.ja cakam svoje prve dieta a nie 9.aby som vedela co presne sa moze stat!

dd

kekes, myslis si, ze ten prispevok bol lenuliatku od teba prijemny?kolko je takych ludi, co su studovani, maju aj tri tituly a pravopis neovladaju..tak tu do nej nevyryvaj kvoli takej somarine..a tie ostatne info..niektore mi pridu tiez dobre skreslene..co si tu napisal na jej adresu..

dd

pozri, ja sa necitim blbo..niekto ma stastie na to, niekto na ine..kazdy mame svoje sny a tuzby, aj ja mam vysnivane auto, ktore by som chcela mat, ale ako som napisala, jedno vysnivane uz mame, akurat je nepojazdne..a ked by som aj tu toyotu nikdy v zivote nemala, ved sa mi preto svet nezruti :) kvoli jednemu autu..:) chod sa pekne prejst, prevetraj sa a nech prides na ine myslienky :)!pa

kekes

lenuliatko, keby si studovala na medine, nemala by si cas tu chodit tolko vypisovat. kde studujes, co tu trepes? mas prerusene studium, nie si momonetalne studentka, tak nedristaj!!!!!! A ta tvoja gramatika je naozaj priserna, jedno jedine slovo nevies napisat, tu skolu ti zaplatil ten, co ta nabuchal? Lebo si sprosta az to boli, s tvojou hlavou si sa tam isto nedostala. Ani o detoch nic nevies, inak by si tu nenariekala o otoceni, ale vedela by si, ze mnohym zenam sa decko otocilo aj tesne pred porodom, aj ked samozrejme je idealne, ked uz v diedmom mesiaci je hlavou dolu...prinajhorsom ho z teba vyrezu, na to nie si pripravena, vsak? velka mama. Hahahaahahahahahahahahahahahhahaha.
Pises tu, ze mas len matku, naraz mas aj otca? A ze ste boli chudobni ako kostolne mysi a teraz pises, ze ste prachy mali...Nejak ti mlieko predcasne urvalo do gebule.

lenuliatko

mrzi ma to no.nemyslela som to tak blbo.a nechcela som aby si sa ty citila blbo.
ani neviem ako ma to vsetko trapi.proste svokre sibe mala sa obracia a kope :(
ale poviem ti srandu spadla nam priecka v dome :D len tak sama od seba.asi zafukal vietor alebo co.marek volal nabruseny ze robotnici bzase neourobili nieco dobre :D takze spadla priecka v spalni :D idem sa prejst.trosku sa prevetram.este napisem