Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

klement

Vtedy netreba robit naozaj nic, len mavnut rukou. Nestoji to za to. Ludia ako kekes su vacsinou asociali, nevedia sa zaclenit do spolocnosti co vyustuje do pocitov menejcennosti. On si neuvedomuje ze takto ponizuje len a len seba. A to co tu pise o svojom vzdelani su tiez iba bludy, jeho IQ dosahuje uroven debilizmu, nehovoriac o jeho EQ.

dd

nuz ale ludia su okolo nas rozni..co uz..neviem co by som teda robila ja, keby mi niekto tehotnej adresoval taketo vyjadrenia..je to az prilis silne, urazlive a ponizujuce..

dd

ja uz som mu napisala, nech tu vymaze tie prispevky..ved to sa neda citat ani mne, co tehotna nie som..nie to este chudak lenuliatku..

klement

Inak baby mozete admina poprosit aby sem mali vstup iba zaregistrovani. Ja s tym nemam problem, aj ked som kritik :-)

dd

ale ale pani studovani..zas sa mi raz potvrdilo, ze skola nie je patent na rozum :)..skoly mozno mate, ale tusim vam chybaju zaklady slusneho spravania, logickeho uvazovania a spravneho posudenia svojich vysokointeligentych vyjadreni..
kekes - ja sa takto spravat ako ty, tak radsej sa ani nechvalim, ze mojich rodicov poznaju ludia..lebo by som sa hanbila.uz len to, ze ostatnych ludi okolo seba nazyvas somrakmi o niecom svedci..a mimochodom spravne sa pise ze si nestudoval na Slovenksu(ale to len tak na okraj, na pobavenie :D)

grosek

Tak sa chod povlackat do zachodika. chacha. Mas IQ 15 aj to ked si tehotna, bez toho mutanta v bruchu by si mala 4.