Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

3nt

lenuliatko===uz som ti raz pisala ale pod inym nickom kedze sa mi nechcelo prihlasovat:) ale neboj sa.kamoska mala maleho otoceneho dost dlho a tyzden-dva pred porodom sa otocil.bola na tom tiez ako ty..samy stres:)takze moja rada:nestresuj a neboj sa...vsetko bude ok:)

3nt

nechcela som to dejto temy uz pisat pretoze som si vsimla ze sa tu medzi sebou bavia urciy ludia ale toto ma dostalo.
najradsej mam ludi ktori druhym vycitaju ze sa vytahuju a zaroven to robia oni.no ake uz ty mozes mat meno ked si lepsia/lepsi ako ostatni?by ma zaujimalo co take si ty dokazal/a ze tu druhych podcenujes.svojim sposobom ta lutujem lebo si zrejme nestastny clovek.tod vse

krisha

Lenuliatko, neries to a povedz si, ze ludia s takymito stupidnymi nazormi su pod tvoju uroven...Zbytocne zatazujes seba aj malinku

vecernica

este jedna poznamka k keksovy,..Skutocne inteligentny ,bohaty ludia ,medialne znami,mocny nikdy nehovoria o tom kto su a nepysia sa a nemoralizuju.To co tu predviedol ci predviedla je velmi ploche obmedzene myslenie ak sa to vobec da nazvat myslenim.Skor my to pripada ako snaha vas provokovat...ale dost uboho.

vecernica

precitala som si primitvne prispevku kekesa ved to je psych narusene individum preco sa vobec zaoberate clovekom co si tu lieci komplexy.ked mu nebude pisat a hlavne o nom tak on nebude mat potrebu sa tu odbavovat.

jablonkaa

kekes, grosek a uz nepamatam ake mena tu uz padli - urcite si pamatate, je to stale ta ista ZENA, ktora tu uz velakrat napadala aj lenuliatko, aj inych na fore. vzdy pritom pouziva velmi silne vulgarizmy, propaguje svoje subjektivne nazory, vdaka ktorym prave dobre poznat jej "rukopis". netreba si ju vsimat, aj ked je krute, co pise. chodi si sem liecit svoje komplexy. nie je stastna a mori ju zavist. je to chudera, netreba na nu reagovat, nech uz sa podpise akokolvek.

klement

Ja tiez nie som ziadny psychiater, ale dokazem to objektivne posudit ze ten clovek nie je v poriadku. To, ako nazval jej dieta...to normalny clovek nemoze.

dd

nuz ano..ale viem aka som bola ja v tehu..trojnasobne citlivejsia na vsetko..mozno Ty to tak nepocitujes, ale ja som bola napr.priserne precitlivela..ja si netrufnem povedat, aku uroven dosahuje jeho iq a eq, nemam na to kvalifikaciu, ale z jeho prispevkov som si vytvorila svoj nazor na neho..svedcia o vselicom :)