Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenuliatko

ani by ma tak nestvalo ze to robi mne ale marek sa tak hrozne kvoli tomu trapi.vravi ze nedokaze pochopit oco jej ide a preco ma nechce respektovat a ze sa skoro vobec na malu netesi ani sa nanu nepyta ci je svetko okey.je ztoho uplne hotovy.zato svokra mam uplne uzasneho.ked bol nedavno marek an sluzobke v zahranici tak ma prisiel pozriet doniesol ovocie kolace sadli sme si na terasu a rozpravali sa.pytal sa ako sa mam co nove a tak.je uplne suprovy.

radana

Ona ked zisti,ze to mas v pate,tak to prestane robit.Vsetko o com si pisala,velmi dobre poznam.Vzdy sme sa s manzelom riadili heslom-pomoz si sam,aj pan boh ti pomoze :D A pri tom som ateista ako svet :D Takze vzdy sme si s manzelom pomahali navzajom a to nas vztah vzdy iba utuzilo :D

lenuliatko

no ved ja sa snazima.ale aj ona je sucast nasho zivota a neda sa vzdy prehliadat ako sa na namna pozera ako zakazdym tvrdi ze sa k marekovi nehodim ako kritizuje ake mam auto a preco vlastne ho mam.kritizuje moje zaclony nasu postel nadherne orchideje ktore sa snazim pestovat neviem ako dlho a ta zabrat kym vykvitnu niektore.ona mi niekedy normalne vola ze ci upratujem ci zase vylihujem.je dost protivna.ani raz sa ma neopytala ako sa citim ci nepotrebujem pomoc.a uz voebc nikdy premna neurobila tortu.to by som vela chcela asi :D

radana

To zahod za hlavu,sustred sa na malu a na manzela,na vas spolocny zivot.Ja som si tymto vsetkym presla,ibaze nam nerobila zle svokra ale moja mama.Tak som sa poucila a snazim sa brat vsetko tak,ako pride..

lenuliatko

no tak teba chcem za svokru!ta moja bola dobra len pokym sme spolu chodili a este kyms anedozvedela ze som na rizikovom.odkedy som na rizikovom tvrdi ze som neschopna lebo nedokazem udrzat dieta ani a proste take veci.no co uz slava a peniaze jej stupli do hlavy.mala vybratu inu nevestu.nejaku bohatsiu lenze ja niesom z takej rodiny.este ze manzel nie je ponej.niekedy ma privadza az k placu jej spravanie.

radana

A co sa tyka tej situacie v akej si ty teraz,ja som bola tiez v 19-tke tehotna a ledvaj mi padla 20-tka a narodil sa nam syn :D

radana

No ma vaznu znamost uz dost dlho spolu chodia,takze sa to da ocakavat.Nasu potencionalnu nevestu dobre pozname,su denno-denne u nas.Nechavame to na nom,co si vyberie,to bude mat :D Je to jeho zivot.My mu pomozeme a ostatne nechame na nich.Ale tak vychadzame spolu dobre :D

lenuliatko

ja neviem.to len tak sa pytam :D ci nahodou.takze syn je taky stary ako ja.a si ho vies predstavit v takej situacii akej som aj teraz?myslim tak zeby s auz ozenil a cakali by babo.