Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

radana

Hh,ze sa hupal na hojdacom konikovi.Chlapi su take nase velke deti-cest vynimkam,aby som teda nikoho neurazila.Aj nase decka mali hojdacieho konika,maly ho krmil lentilkami :D -cez kazdu skarku pchal do neho lentilky,ale fakt sa na nom vyhrali.A potom dalsia ich oblubena hracka bola odrazadlo-taka motorecka :D

lenuliatko

musi byt hrozne zlata.ked vidim male deticky az mi tak srdiecko psokoci uz aby bola ja nasa mala taka milucka ze s abude vediet aj zahrat a aj pospi nieco :)

radana:ja viem ze sa tesi ved vzdy tuzil po dcerke a nevedel sa dockat.na svadbe ked sme stali pred oltarom v strede obradu sa kumne nahol a zasepkal mi do uska ze velmi chce babatko a tesi sa nato ako budem vyzerat s bruskom :D uplne ma to dojalo a rozpkalala som sa.nolenze teraz ma taky zachvat ze niekedy kupuje podla mna aj veci ktore mala nevynosi lebo rychlo vyrastie a nestihme jej vsetko obliect :D kupuje plno hraciek a este ich ani nepotrebujeme.a kupil jej hojdacieho konika :D akoze naco teraz.no uz sa nanom aj on hojdal len si uvedomil ze s jeho vyskou meter90 a vahou 88 ci kolko to vazi sa mala ani nestihne nanom asi pohojdat.este kym som nebola tehotna on kednamna lahol skoro ma pripucil ked sa neuvedomoval a celu vahou sa namna zvalil :D lenze co nanom tie kila ani nevidno ved je vysoky.

radana

Jeeej,to poznam,maly je oliaty cajom kazdu chvilu..Ale teraz posledne to uz riesim tak,ze mu davam na tu malu flasu od coly ten specialny vrchnak z jupika.Takze je to uz lepsie :D

dd

Betka uz dobre blaboce..mama, tato, baba, dedo, havo, auto, ano, babo, toto, uz vie povedat aj tava, sestru volala nana, ale teraz sa naucila noma :), minule po mne zopakovala ked sme doskladali skladacku, tak som povedala ze hotovo..a aj ona to cisto krasne zopakovala, alebo som jej kedysi povedala, ze ty si take moje male trdlo..a ona zopakovala tllo, alebo na sestru som jej povedala, ze sestra je uz stara dora a ona povedala normalne dola..zaklad je hlavne sa s dietatom rozpravat cisto, normalne..nesuslat, nehovorit rozmaznane, ako to niektori ludia zvyknu, s malym dietatom rozpravat tak, ze namiesto r hovoria l..a pod.pretoze ked to to dieta pocuva od malicka, tak si mysli, ze je to normalne a rozprava tak aj ono..