Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenuliatko

no jasne vacsina veci uz je postielka kocik vanicka atd to vsetko uz je a plna skrina veci pre malu pretoze marek ma zachvat nakupovania :D

radana

Lenuliatko,ten cerveny je velmi pekny aj co sa tyka kombinacie farieb,aj materialu.Takze uz mate pomalicky aj vsetko pre malicku nachystane..

radana

Caute baby.. DD akosa mas?Ako sa ma malicka?A ty lenuliatko,ako?Uz onedlho nam napises aka je malicka.Ako si sa rozhodla s tym kocikom?

dd

no neviem, ci sa moze aj nieco silnejsie..to sa jedine potom porad s gynekologom co a jak..vsak uvidis este, co a ako bude..ja som si napr.minuly mesiac musela dat 3panadoly za den..lebo mi nezaberali..az po tom tretom to bolo uz v pohode..

lenuliatko

no ja som tiez brala vzdy len algifen tabletky alebo kvapky a este coxtral.ibuprofen nie je dobry rozvija este viac bolest pri menzese.
takze ked budem malu kojit tak si mozem vziat od bolesti panadol hej.ale ten mi nikdy nezabral.

dd

ja som predtym papavala algifen tabletky ked som mala velke bolesti(v podstate kazdy mesiac..)..dala mi ich maminka, ona ich tiez papavala..kedysi brala ibuprofen, ale raz jej z neho prislo tak zle, ze si myslela, ze uz umrie..tak si vzdy pytala od doktorky algifen..teraz ked este dcerku dojcim, tak si davam len paralen, alebo obycajny panadol..

lenuliatko

aha.no ale mna to dost stve lebo sme zanu vyhodili vela penazi a teraz co stym dokelu.a ja nechcem kupovat novu.ta co mame sa mi najviac paci marek letel ponu az neviem kam.och.
dufam ze moj menzes bude menej boelstivy.duuuufam.lebo proste to bolo hrozne niec pred tehotenstvom.marek ma neraz viezol na pohotovost a tam mi pichli do zadku algifen.

dd

mno, s tou sedackou Ti poradit neviem..svokrovci si akurat pred nedavnom tiez kupili kozene sedacky na chalupu..ale co to presne maju, netusim..ja som akurat zhodnotila, ze su pekne,v pohode, ked sa ma svokor pytal, ze co na ne poviem..
inak mne sa menstruacia nejako zvlast nezmenila..po porode..je pravda, ze niektorym zenam sa skrati, predlzi, zosilni, zoslabi..to iste sa moze stat aj s tymi bolestami..ja som mavala bolesti aj predtym, aj teraz..teda odkedy mam menstruaciu po porode(t.j.rok..), tak som nemala bolestivu asi tak 2x..inak niektore zeny nemaju menstruaciu este aj rok po porode..alebo aj viac..ako ktore..ja som dostala hned po 4mes.od porodu, sesterka napr.az po roku od porodu..a akurat chcem odsledovat jednu vec, co mi napadla teraz, ked som mala poslednu menstruaciu.. :)