Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

radana

Aj nam este zo vcera ostalo pecene kura s ryzou,potom zemiaky a fasirka,potom zemiakova omacka tiez s fasirkou a este kapustove halusky a tiez rizoto.Takze bolo naozaj z coho vyberat :D A to som dnes robila medovy kremes,lebo mi to bolo take divne,ze som nevarila dnes..No co sa tyka tych darcekov,tak urcite mu kup nieco v com ma zalubu.Tam mas istotu,ze sa bude tesit..

lenuliatko

no to marek vymyslel.povedal zeby som si neprbila starosti po vcerajsom specenom kurati :D a ze pojdeme sa najest niekam do restiky..asi sa mu dnes nechce varit tiez.ma toho vela chudacik.
ja som rozmyslala zeby som mu kupila pernamentku na masaze a na saunu lebo ho bolieva chrbat cely den pri pocitaci a je unaveny tak mu to dufam prospeje.a este neviem co take.a este som myslela ze mu kupim pocitacovu hru nejakeu strategiu on take veci zboznuje.a pred nedavnom sme si kupili data projektor epson a natom ma taku hru tenis a box a toto dost casto hrava.je to super.na ruku si das taku ako keby ovladacku a normalne hras ako keby tenis.normalne odrazas rukou lopticku na platnea lebo na stene.je to super vec.aj filmy natom pozerame ako v kine na celu stenu si to pustime.

radana

Noo,to je zivot,ze do restauracie :D My sme dojedali,mali sme toho este navareneho az az-menu jak v restike :DD Dd,aj my radsej kupujeme dopredu a hlavne som cez net objednavala take veci,co som nevedela inac zohnat,tak som si ich dala poslat pre decka na dobierku..

lenuliatko

mala alkoholicka ci co?:D no aj my uz pojdeme za chvilku jest.vraj ideme niekde do restauracie.neviem kde ze marek vybral nejaku restauraciu tak uvidime.

dd

inak, az teraz som si precitala..ste sa pytali, ci uz mam pre Betku nieco pod stromcek..mno, tak..nedavno boli v jednom lidli, ktory tu mame tak cca 500m vypredaje, tak tam manzel nabehol a samozrejme nejake tie somarinky pokupil :D takze dostala skakaciu loptu, fotoalbum(teda ten este nedostala, to na meniny..)no a kupil tam este puzzle a take gumove peciatky..to sa jej asi schova a da neskor..teraz este pre nu nic take nemam, ale premyslam nad nejakou logickou hrackou..bracho, jej krstny, jej uz kupil to odrazadlo a na meniny knizku, taku perfektnu zvieratkovu..no a maminka jej asi kupi len nieco z oblecenia..zaraba len moj ocko a aj to nie vela, ale sak nechcem ani od nich hory svety, aj keby jej nic nedali, tak mi to nevadi, lebo viem,ze laskou ju zahrnu aj namiesto kadejakych blbosti..zato som zvedava, co jej zase vyvalia svokrovci..:D.a inak som jej este v pond. v lidli kupila kombinezu na zimu..takze zatial tak..manzelovi ani len netusim, co kupim..a on mne objednal z ebay teraz softshellovu mikinu..sme sa dohodli, ze to budem mat na vianoce :).

dd

no, chcela som vysavat..ale dosiel manzel, tak sme sa napapali a bolo v chladnicke otvorene cerv.vino, uz davnejsie..a chcel ho dopit..no a ked to zbadala Betka, tak k nemu pricupitala, namocila mu do pohara kukuricnu chrumku a oprela si ju o tricko.. :(