Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenuliatko

fiiiha to je dobry system.no u nas taky neplati.a ja ani netusim co by tak asi velmi chcel lebo on chce iba malicku uz drzat v rukach teraz.tak ked sa narodoi poviem mu:tu mas milacik moj darcek pre teba.a bude to.problem vyrieseny :D
a tebe nevadi ze sa bavis s takou soplanou ako som ja?lebo uz som aj taku reakciu zazila.

radana

Ale detom som uz cosi poobjednavala cez net,takze uz nam toho aj dost podochadzalo,este par veci dokupim a bude to :D

radana

Pre manzela nemam este nic a s nim riesim darceky skor tak,ze ideme niekam do baumaxu,alebo mounfildu alebo do nejakeho takeho obchodu pre nase polovicky a on si tam vyberie,co sa mu sikne.Netrufnem si mu nieco kupit bez neho.Tak to robime uz roky a funguje to.Potom to skryjeme a pod stromcekom je pred detmi akoze cely happy co dostal :DDDDD

lenuliatko

:D no to ste natom dobre.ja ani netusim co kupil marekovi.ty si uz vsojmu manzelovi nieco kupila???kolko mas rokov ked sa mozem opytat lebo netrufnem si ani tipnut.

radana

Ani sa nenazdas a budes malinku drzat na rukach :D Uteka to vsetko ako voda.My sme dokonca uz zacali s nakupovanim darcekov pre decka :D

lenuliatko

traja :)neviem si to ani predstavit :)
musim povedat ze moj manzel sa vie totalne prisposobit sutuacii.ked musi je vazny ked cchce je aj nahnevany a ked je s detmi tak je uplne ako dieta.no jeho sa neda proste nemilovat.keby som ho nemala sama by som to vsetko nezvladla a nato ze ma na straosti firmu a este studuje a ma doma jednu tehotnu naladovu zenu zvlada to uzasne.zastavi sa az vecer ked len tak lezime a kecame.no co uz ani nelezime na jednom gauci lebo sa nezmestime :D

dd

Lenuliatko, este mi napadlo, Betka vola papuce papap, topanky topa, povie aj pekne "doma" a "tata", a aj vie, ze topanky obuvame ked ideme tata a papucky nosime doma :D