Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

radana

Ja zvyknem ked je nejaky flak na oblecku a davam prat nastriekat na to kronstar na flaky.To sa mi docela dobre osvedcilo.

dd

no, sol som skusala nasypat,ale akosi to s tym nepohlo..este mi napadlo mlieko, tak som tam teraz naliala to..uvidime..ech..musim si uz kupit vanish..

radana

Hh,no preco.Preto,ze som sa vydala a mala deti..A tym som podla nej zradila rodinu,lebo ona ma chcela mat na dialkove ovladanie a to sa s mojou povahou nezlucovalo.Ale mojho brata ma ochoceneho :( Je mi ho luto,lebo zije jej zivot,ale on sa tak rozhodol sam..Ked som ho volala,nech sa postavi na vlastne nohy,ze nech ide zatial byvat k nam ze mu pomozeme,tak sa bal,ze co mu na to povie ona..

lenuliatko

ja to vnimam inac lebo je to len svokra a k zivotu ju nepotrebujem ale ked to robi mama svoju dietatu tak je to oto tazsie.musis to mat tazke.a preco ti to robila??

radana

No to ano,ale niekedy sa to naozaj neda ovplyvnit.Ja som sa velmi dlho snazila,aby bol vztah ok,ale jeden ked sa snazi,to nestaci :(

radana

Lenuliatko,dlhe roky som to nechcela chapat ani ja,ze preco to moja matka robi,ale pri tom v kutiku duse som velmi dobre vedela o co jej islo.Mozno ti uz o tom pisala j Dd,ide o tzv.Oidipovsky komplex.