Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenuliatko

no cawte babule mate uz cintoriny za sebou?my uz hej.boli sme aj u nasich na vychode akoze tie cesty su take preplnene.plno aut na cetach blazni.vela krat sme uz mali na mare.niektori si myslia ze ked maju silne auto tak uz konec sveta mozu si robit co chcu a vsetkych prevalcuju.

musiatko

Ajojte babkyyy.Tak po dlhom case som zase tu,ale iba napismenkujem a mizim:))
Musite ma ospravedlnit ale neprecitala som si prispevky odkedy som tu nebola...ale bola som zase v nemocnici pretoze ma bolelo to moje brusinko a zistila som ze uz mi davno tvrdne a nevedela som o tom...novy nepoznany pocit...a teraz musim stale lezat a lezat takze sa pomaly lucim a idem znova dat nozky do luftu:DD
Majkajte sa cacano a davkajte na seba pozor babulky...drzkajte sa:))

lenuliatko

vy byvate v dome ci v bytovke?na nasom pozemku je taky bordel naokolo ze neviem dokedy sa to bude upratovat.ale tak aspon ze vo vnutri je vsetko okey.uz sa tam da byvat len my tam pojdeme neskor az ked sa mala narodi..

radana

Caute.Lenuliatko,este je skoro,este nerod :D My sme dnesok prezili skor pracovne,boli sme na pozemku,trosku sme kosili,potom manzel pilil klaty a taak :D

lenuliatko

caute baby!tak my sme cely den stravili nahananim sa po bratislave za kuchynskou linkou.nakoniec sme aj nejaku zohnali v ikei.konecne :D ale bola to pecka.myslela som ze porodim :D

dd

dakujem Vam a aj ja Vam zelam hlavne dobru noc a zajtra pekny dnik! a dufam, ze ste prezili prijemny vecer :).majte sa pekne..

lenuliatko

ja som ale to kurca ccera totalne spiekla.lebo som pozerala nejaky nenormalne romanticky film a kura sa pieklo a zrazu som len tak zanuchala nieco specene.tak som vyskoicla zo sedacky(podla mojich moznosti)a vybrala som ho no uz bolo ponom.tak prisiel marek a urobil cestoviny s jablkami,skoricou a maslom.ja uz teda bezim na tu veceru tak s azatial majte.zajtra sa ozvem :)papa baby

dd

no, ze mala alkoholicka..to by som si dala...ona tu chrumku tam omocila a jak si ju oprela o tricko, tak som jej ju zobrala a dala manzelovi..ze nech zje :D.a mne ostala akurat tak robota s flakom :( no co uz, hadam to pusti nejako..ak nie, tak hned rano bezim do obchodu a kupim ten vanish..