Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

dd

no, museli sme si..esteze ma manzel v tomto chape, ze nerada jazdim po tychto sviatocnych cestach..hmm..keby prekrocil rychlost..to by bolo este nic..pamatas, ako som Ti pisala, ze sme mali vsetko pekne naplanovane, ze bude pri porode atd.?a ze nic nevyslo?...ked siel za mnou autom do porodnice k porodu, mal nehodu...od Pana Boha stastie, ze sa jemu nic nestalo..

lenuliatko

jej ak ste si to dobre zariadili my sme nestihali kvoli domu a firme.v podstate nic nestihame :D a preco nema manzel vodicak??prekrocil rychlost???

dd

ahojte kocky.. :)
no, my sme cintoriny obehli min.tyzden, aby sme sa teraz nemuseli vsade trepat..ja to nemam rada, take preplnene cesty plne sviatocnych a agresivnych soferov..a kedze manzelovi vratia vodicak najskor asi v januari, tak by som to musela soferovat len ja..:( takze sme dnes nasadili "papucovu kulturu"..aj ked nie uplne, boli sme podvecer sa prejst a aj na nakup, aby sme mali co zajtra papat..dnes sme mali vysmazany syr so zemiakmi a na zajtra sme kupili kur.stehna..ze upecieme..takze tak :)
tak sa teda majte zatial, Lenuliatko, nech Ti to varenie zajtra vyjde! no a krasny den Vam prajem!

radana

Lenuliatko,casom sa vsetko naucis-varenie nie je tazke.Co sa tyka peceneho kurcata,treba ho piect pomalicky,aby sa prepieklo.Ja zvyknem kurca bud grilovat,alebo ked ho robim na pekaci,dam pod neho kyslu kapustu-vtedy nedavam pod neho ziadny olej nic,len ho na tu kyslu kapustu do pekaca ulozim a ked ho robim na oleji,co robim malokedy,trosku ho podlejem vodou,aby nebolo velmi suche..

lenuliatko

jaj :D snad to zvladnem.skusim.ja proste niesom ten typ co bude stat za sporakom.rada varim ale tak nie vzdy mi vsetko vyjde :D ako to kurca chudatko :D

radana

Zajtra urobim na obed perkelt s kolienkami.Nasi to maju radi :D A vecer si urobime jednohubky a chlebicky a spravime si pekny vecer :D

lenuliatko

hruuuza.joj ale uz nehovorme otom lebo ma chyta ztoho celeho taka depka.
a co varis zajtra?ja som taka orava furt sa snazim nieco odchytat.alebo daj nejaky dobry recept ktory pochopim :D

radana

To sa ti ani necudujem.Aj syn bol s priatelkou na hrobe ich velmi dobrej kamaratky,ktora zomrela prednedavnom pri autonehode a veru prisli vyplakani,lebo sa tam stretli s jej rodicmi,no bolo to velmi smutne,teraz malo to dievca mat stuzkovu a tento skolsky rok aj maturovat :(((

lenuliatko

ja som sa zase samozrejme vyrevala na hrobe mojho najlepsieho kamarata ale inac sme to zvladli clkom dobre.len som dobita a taka cela smutna az az.zle to namna posobi.a asi do citi aj mala lebo dnes nebola taka hyperaktivna nekopala az tak velmi.

radana

Ahojte.Aj my uz mame palenie sviecok za sebou.Isli sme az teraz vecer,lebo je to take zvlastne vysvietene.Lenuliatko,to ste sikovni,ked ste stihli aj vychod.My sme spociatku tiez chceli skocit v piatok na vychod,ale nakoniec sme sa dohodli,ze toho roku sme tam pred necelym mesiacom boli,tak pojdeme zapalit sviecky jak tam pojdeme najblizsie.Tu sme zapalili aj na spolocnom za vsetkych nasich blizkych,ktori tu uz nie su medzi nami. :(