Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

dd

Lenuliatko, bola si na pohotovosti?robili Ti ultrazvuk?ak ano, snaz sa doverovat lekarom..tym, ze sa budes trapit nic nezmenis, len zhorsis..ved to dobre vies sama..si vo finale a o chvilku sa uz budete s malickou vidiet zoci voci, tak mysli na to, nestrachuj sa, bude sa bat chudiatko aj ona..

lleilla

ahoj elle,este taky mesiac si asi budes musiet pockat,kym sa budes moct dozvediet pohlavie svojho pokladu,tak priblizne v 5 mesiaci,ak bude babo vhodne otocene:)

elle

Leni ja si tiez myslim ze niet sa coho obavat. Hadam lekari videli ci si mohlo ublizit, podla toho ako bola otocena. Ja idem vo stvrtok na gyndu, som v 16.tt. Nevies ci uz bude vidiet pohlavie? :-)

lenuliatko

nespala som celu noc.snazim sa mysliet nato ze mala bude ok ale stale ma prepadne strach :(:(
dakujem vam za podporu.niekedy si to tu neviem bez niektorych ludi predstavit

dd

Lenuliatko, uz si raz stresy prezivala..teraz to musis zvladnut, neboj, malinka bude okej!ja v to verim!davaj si velikansky pozor..

lenuliatko

udrela som si zadok a z boku brusko.z lavej strany.hrozne ma to bolelo ale vraj mala sa otocila dobre takze sa jej asi nic nestalo.
ved sa snazim aj neplakat ale proste je mi ztoho hrozne do placu.bojim sa ci sa nieco malej fakt nestalo.

machulka006

lenuliatko - neboj sa, určite bude všetko v poriadku, držím ti palčeky, neplač, lebo malá sa bude potom báť...bude vedieť že jej mamka neni v pohode a že niečo sa deje, tak ju nestresuj, a nestresuj ani seba, bude to ok...naozaj
drž sa

lenuliatko

ja som dnes spadla zo schodov.tabok a na zadok :( :( :(susedkyne dievcatko nechalo na schodoch nejake auticko a ja ked som sla dole schodmi mala som obute take kotnicky trosku vyssie a som stupila na auticko a strepala som sa..:( vraj sa malej nic nestalo ale ze ak nieco tak sa to ukaze az ked sa narodi :( :( prerevala som cely den.