Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

elle

Ahojte dievcence, vcera som bola u gynekologa, vsetko bolo o.k., povedal mi ze on zasadne nehovori pohlavie dietatka, lebo ani psychologovia to neuznavaju, ze by mohlo dost k nevedomemu potlaceniu lasky k dietatu, ci uz zo strany matky, alebo otca. Co si o tom myslite? Ja si asi tiez nechcem dat povedat..

dd

no tak to je super :).ved je isto jasne, ze to neurobila naschval a ze za to nemoze..proste sa to stava noo..hlavne je ozaj, ze je zatial vsetko okej :)!

lenuliatko

uz som spala vcera :) no bola som zanou a pozvala ju k sebe na kavu aj s malou.tak prisli malej sme dali nejake hracky hrala sa a my sme si dali kavicku teda ja dzus.no a najprv sa ospravedlnovala zase ale potom uz s aupokojila a kecali sme o hicocom :) je mila.dufam ze uz nebude mat vycitky svedomia.

dd

to je myslim si vyborny napad :), myslim, ze by si ju tym ukludnila..aj ked mozno nie uplne, ale aspon z vacsej casti.. :) veru si chod odpocinut, aj ja si pojdem lahnut,oddychnut si, bo akosi sa mi poslednu dobu nechce rano vstavat :(..

lenuliatko

musim ju zajtra pozvat na kavicku a ukazem jej fotku malej aby verila ze je vsetko okey aze sa to proste stava.a proste keby to malo byt tak zeby s amalej malo nieco stat stalo by sa.ale mala je silna takze bude zdrava.idem si ja lahnut lebo som unavena z dneska dost.papa :)

dd

no ved jasne..viem si to zivo predstavit..ja by som asi nespavala az do porodu tej mamicky, keby sa mne take nieco stane..hrozne by som si to vycitala..
tak to je super, ze uz je otocena poriadne :)

lenuliatko

doktorka mi povedala ze mala je otocena uz dobre a ze sa nemusim bat.tak som rada teda.
susedku som nevedela ako upokojit ved sa ospravedlnovala asi stokrat.ale ona zato nemohla

dd

tak to verim..aj ja by som bola v jej situacii v koncoch...a hlavne ak je to dobra suseda a zodpovedna mamicka..treba verit, ze je vsetko ok!takze malicka je uz riadne otocena?

lenuliatko

bola som na pohotovosti a dnes aj u na gynde.pozrela sa na malu vraj je v poriadku.tak verim ze je a nebude to mat nejake nasledky alebo ako.ale stastie je ze mala sa uz otocila pretoze vtedy bola priecne cez brucho a spadla som na stranu kde mala vtedy asi hlavicku priblizne.takze stastie.uz som sa upokojila.suseda si isla oci vyrevat ze ju to mrzi a keby vedela ze mala tam enchala hracku hned by ju vzala a nenechavala by ju tam.bola uplne v koncoch.