Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

dd

viem si predstavit..vies, moji svokrovci boli v case, ked sme uz malu drzali na rukach v tom istom meste(vsak som Ti pisala, ze manzel mal nehodu jak siel za nami k porodu..no a oni tam asi prisli za nim, k tej nehode a doviezli ho potom do nemocnice..), ale akoby ich to ani netrapilo..mala som pocit, ako keby len syna doviezli na nejake stretnutie..na druhy den nas prisli pozriet moji rodicia so sestrou a ti uplne plakali, boli hotovi :) a ja som bola taka stastna v tom momente!ale ak by si sa bala svokry, tak jej malicku na ruky nedavaj..alebo len s dozorom min.Teba alebo manzela!najlepsie by myslim aj bolo, kebyze ju este nevidis min.do konca sestonedelia..kym budes este "plna hormonov"..ak sa ma spravat ako tyran, radsej nech ju nevidis..

lenuliatko

tak potom pridem skor.uvidim.vies ja by som aj radsej porodila blizko pri mame ako blizko pri svokrisku.takze ma to len potesi ak sa mala bude chciet narodit tam kde ja :)prva na rukach by ju mala moja mama a nie svokra aspon :)

dd

hehe..no, aj ja som mala termin 10.7.2007 :D a Betka sa poponahlala..dievcata sa odtial vraj nejako ponahlaju :)..samozrejme, nechcem Ta strasit!

dd

:D no teda..len aby ste odtial neodchadzali traja :D...ci sa bude chciet malickej poponahlat, alebo si este pohovie v brusku, kym pridete domov :)

lenuliatko

je tu uplne super.vzali sme so sebou aj Bonyho(naso havo)takze sa tu poriadne vysanti :D vsetci ma radi uvideli.uvidim zostaneme do buduceho tyzdna aspon do piatku.

dd

no :) dufam, ze sa tam vsetci maju dobre a hlavne Ta urcite radi uvidia!a dolezite je, aby si si tam oddychla, dostala sa od psych.pohody.. :).takze nech Vam je tam krasne :)!

lenuliatko

tak my sme uz u nasich na vychode.je tu super.som rada ze som tu.len je tu dost blbe pocasie tak zamracene.ale nevadi nejako to prezijeme :)

lenuliatko

:):) dakujem velmi :) zajtra uz ideme k mojej mamine na tych par dni tak sm zvedava ako sa tam vsetci maju.ved napisem :) tak pekny dnik

dd

jejda..no teda :D tak zelam Ti vsetko najlepsie k tym narodeninam :) hlavne vela zdravia, stastia, lasky a vsetkeho co potrebujete!budem drzat prsty, nech sa kolac podari :)!mne pride dnes sestra mladsia, ideme do mesta jej kuknut darcek..tak sa tesim :).pojdeme jej oproti tot za dve hodinky :).