Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

dd

ahoj Lenuliatko :)!tak co :) este nosis malicku v brusku? :) dlho som sa neozvala..prepac, ale nebolo poriadne kedy..ako sa mate?este ste u Tvojich rodicov?

lenuliatko

bola to ta ista co aj tu unas oxidovala...vonku je take hnusne pocasie.normalne na spanie.phana som hrozne unavena v psolednych dnoch uz aby som to mala za sebou :D

dd

na to sa kasli...niektori ludia asi maju potrebu vyryvat...no co, aj taki sa na svete najdu, tak ako zle svokry.. hlavu hore a usmev na pery :) tym ich najviac odrovnas.

lenuliatko

zase som sa stretla s blbym nazorom namna v teme tretie dieta ano ci nie sa mi vidi.hruza.ja uz nechapem niekedy co sa stymi ludmi deje.

dd

vdaka Lenuliatko, verim, ze si oddychneme..a hlavne ja :).pre mna je to u nasich ako v raji :D.ziadne stresy, ziadne nervy, nic :)

lenuliatko

no to poznam tu vetu:och boze uz nemame peniaze a hned nato ide svokra ku kadernicke ku kozmeticke na manikuru pedikuru masaze a neviem co este :D
mne to velmi prospieva ze som prisla k nasim.je to super.citim sa taka plna energie.dnes ideme po dlhom case do kina :D takze aj vy si oddychnete.zelam vam to :)

dd

hehe..no to sa Ti ani necudujem, ze by si hned aj ostala :) my ideme este zajtra k mojim rodicom, manzel cosi potrebuje porobit na aute, ale u svokrovcov sa zase "skrasluje"..vies, nemaju penazi, tak si musia dat spravit dlazbu pred garazou :)..tak sme s Betkou cele natesene, ta stale len omiela - baba, dedo, noma(tak vola moju sestru :D)

lenuliatko

dnes bol sialeny den :Dbola som s bonym na prechadzke a salel sa a prisli sme totalne od blata.marek obzeral aj man ci soms anahodou nevalal v blate snim :D teraz ho chudak umyva a vyzera to ze bjuju :D mamina urobila super bublaninu som totolne prepucena :D jooooj ja by som tu aj ostala

dd

ja si myslim,ze nie som konfliktny typ, ale v Tvojej situacii by som spravila asi to iste..sama viem co to je..ked svokra robi peklo este aj po narodeni zdraveho, krasneho a dobreho dietata.Ty potrebujes aj teraz byt v pohode a aj potom, ved predsa malicka potrebuje mamicku, ktora nebude mat stale nervy..keby som ja mohla spravit to co Ty, tak to spravim..a hned..

lenuliatko

rozhodla som s aze jej ju nedam na ruky.ked ju uz v tom bruchu tak podcenovala ze sa aninenarodi nema pravo nanu ani sahnut.nedam jej ju pokial s anezacne spravat ako normalna zena.s marekom sme sa dohodli ze ju nechcem vidat a nechcem aby knam chodila.ze iba my knim pojdeme ked tak.